PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801842}

The Boys

8,3 56 687
ocen
8,3 10 1 56687
7,8 17
ocen krytyków
The Boys
powrót do forum serialu The Boys

Więcej takiego powiewu świeżości w gatunku "super-hero". Brutalność, świetny miejscami absurdalny klimat i elementy czarnego humoru świetnie współgrają z poważniejszymi wątkami. W większości bardzo dobra gra aktorska. Annie, Billy, Francuz, Hughie i ta dziewczyna na której eksperymentowali (zapomniałem imienia) - tą czwórkę pokochałem. Nie spodziewałem się szczerze mówiąc po Erin Moriarty takiej dobrej roli, pamiętam ją z Jessici Jones ale jakoś się tam zbytnio nie wykazała, po tej roli uwielbiam <3 za to najbardziej pozamiatał Antony Starr, zagrał Homelandera rewelacyjnie, czarny charakter który samym swoim uśmieszkiem wzbudzał we mnie niepokój i przy każdej rozmowie nieprzyjemnej czy to z Annie czy z Maeve czy to z kimkolwiek innym nie wiedziałem czy tej osobie nie wypali zaraz dziury w głowie, kiedy myślałem że dalej się nie posunie ten robił coś jeszcze bardziej wstrząsającego, odrzucający, przerażający psychopatyczny socjopata, którego się nienawidzi a równocześnie chce się dalej go oglądać, świetna robota. Reszta z nich niedużo lepsza, jedynie Maeve ma jeszcze jakieś momentami pozytywne odruchy. The Deep i jego wątek mnie za to rozwalał

ocenił(a) serial na 10
Rrouge

Świetna była scena jak Homelander odkrył kim są chłopaki i zaczął cisnąć Annie i praktycznie był zdecydowany żeby ją zanihilować, a Maeve się za nią wstawiła i ledwo co odwiodła go od tego pomysłu.
Niezły psychol.
Samolot też specjalnie zniszczył żeby wywrzeć presję na rządzie aby zyskać większe wpływy

dezertx

Też mi się ta scena z Homelanderem bardzo podobała.

Mi się wydaje, że zniszczenie samolotu to był wypadek przy pracy, a dopiero później odwrócił tą sytuacje na swoją korzyść.

ocenił(a) serial na 10
fmalczan

nie, wcześniej w tym samym odc ta pani z korpo negocjowała zwiększenie wpływów i przyłączenie supków do armii. Dlatego homelander rozwalił cały kokpit laserem z oczu zamiast wyrwać serce terroryście czy coś w tym stylu

dezertx

Nie sadze. To byl zwyly wypadek. W komiksie, samolot z 11 wrzesnia, zwyczajnie przesadzil tak jak tutaj i nie mieli pilota. Black Noir mial niby umiec pilotowac, ale jak to Black Noir... Zwyczajnie w pewnym momencie Homelander na plazy skapnal sie, ze mozna to przekuc na sukces.

dezertx

Chociaz wersja z celowa akcja w serialu takze mozliwa.

ocenił(a) serial na 8
dezertx

Odniosłam wrażenie, że Homelander po prostu ustrzelił tego ostatniego terrorystę odruchowo i kokpit zarobił przy okazji. Jak będę oglądać drugi raz (a będę), przeanalizuję cała scenę jeszcze raz.

ocenił(a) serial na 10
dezertx

Pomylka. Ponioslo go. Potem odwrocil na korzysc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones