PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801842}

The Boys

8,3 56 687
ocen
8,3 10 1 56687
7,8 17
ocen krytyków
The Boys
powrót do forum serialu The Boys

Dla mnie bomba, ciekawy odcinki leciały jak głupie niby godzinne a czułem jakby trwały 20 minut. Czekam na drugi sezon bo pierwszy wywarł we mnie wielki niedosyt! Mam nadzieję, że klimat również będzie taki jak w pierwszym sezonie!

ocenił(a) serial na 10
DarthCeglus

netflix i hbo wchodza do baru, a tam amazon...
Ten rok jak do tej pory był dla mnie jednym wielkim pasmem rozczarowań: GoT s8, American Gods s2, Good Girls s2, Dark s2, Happy! s2, nawet najnowszy Stranger Things nie bawił już tak jak drzewiej. Aż oto pojawił się ON, The Boys... bania zryta, szczęka gdzieś pod biurkiem, na twarzy wyraz rozpaczy że to już koniec. Świetny serial, tym lepszy ze w tym roku jakaś straszna posucha, niczym u naszych rolników. Już wiem, że czas pozostały do premiery sezonu drugiego będzie się potwornie dłużył.

ocenił(a) serial na 10
Wujek_Klajd

Dokładnie, tylko czekać nawet Marvel mnie tak nie bawił jak The Boys, bardzo podoba mi się fabuła oraz postacie ciekawe takie prawdziwe, widać emocje co w większości filmach brakuje teraz. Ahhh tak mi szybko zleciały te odcinki , że gdy odpalałem ostatni odcinek myślałem iż jest ich 9 ... :( a tu koniec w takim momencie

użytkownik usunięty
Wujek_Klajd

Amazon nie tak dawno wypuścił mini serial Good Omens, też warto go obejrzeć :)

ocenił(a) serial na 10

Obejrzę :)

ocenił(a) serial na 10

Amazon wyrasta na lepszy od netflixa - The boys, Good Omens, Jack Ryan , Hannah + serial w świecie LOTRa za 200mln!!!

użytkownik usunięty
dezertx

Zastanawiam się nad obejrzeniem Hannah, ale opinie o tym serialu są różne i sama nie wiem. Na kolejny sezon The Boys może nie trzeba będzie tyle czekać. Rogen na ComicConie powiedział, że są w trakcie kręcenia drugiego sezonu :) ale do serialowego sukcesu Netflixa to Amazonowi jeszcze daleko. Podejrzewam, ze serial oparty na LOTR może to zmienić :)

ocenił(a) serial na 10

Hannah jest niezła, ale ma dużo głupot z naszego punktu widzenia - akcja dzieje się w Polsce

użytkownik usunięty
dezertx

Właśnie też tak słyszałam i chyba się wstrzymam. Na razie pozostaje Mi czekać na drugi sezon The Boys :))

ocenił(a) serial na 10

naprawdę polecam Jack Ryan zwłaszcza jeśli lubisz Krasińskiego. No i to tylko kilka odcinków z zamkniętą historią - mam ostatnio uczulenie na tasiemce serialowe. Wyjątkiem Stranger Things i 12 Małp

użytkownik usunięty
dezertx

Mam dokładnie to samo! Przyznam szczerze, że nie słyszałam o tym serialu. Johna uwielbiam, więc w najbliższym czasie go obejrzę skoro piszesz, że dobry :)) tym bardziej, że po obejrzeniu The Boys szukałam jakiegoś serialu, który nie miałby zbyt wielu sezonów i którym warto by było się zainteresować. Dzięki :) A Mi ST podobał się mega tylko 1 sezon. Drugi był słaby, a 3 choć lepszy od poprzednika to zbyt schematyczny, do tego te rozterki hormonalne małolatów... wątpię by 4 i 5 sezon pozwolił się twórcom serialu zrehabilitować.

ocenił(a) serial na 10

Co do ST - rozumiem, nie zgadzam się, ale szanuję ;)

ocenił(a) serial na 9
dezertx

I Kapitalny Carnival Row. Polecam.

ocenił(a) serial na 7
DarthCeglus

Kiedy 2 sezon?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones