PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801842}

The Boys

8,3 56 687
ocen
8,3 10 1 56687
7,8 17
ocen krytyków
The Boys
powrót do forum serialu The Boys

Ilosc nawiazan do feminizmu w tym serialu przebija wszystko. Dość powiedzieć że komiks był pełen kobiecej nagości, w tym serialu tego nie uświadczysz. Tylko męskie genitalia wywalone na wierzch. Poza tym anty trump na każdym kroku, wsparcie dla środowiska lgbt itd. Takie jest THE BOYS. Idealny serial dla współczesnego skrajnego liberała.

ocenił(a) serial na 8
Meldondg_Lord

To mnie zaskoczyłeś. Czekałem na ten serial ze względu na zwiastun. Ale jeśli ma być taka lipa, to szkoda mi czasu na cały sezon. Jestem ciekaw innych opinii.

ocenił(a) serial na 10
icenumerocinq

Nie chce obrażać ale po tym wysrywie muszę to napisać - gość jest ewidentnie ograniczony społecznie, nawet przez, sekundę mi nie przeszło przez myśl oglądając 8 odcinków, że ktoś tam przemyca na chama feministyczne wartości czy lgbtq(a jestem na to dość wyczulony, np.scena z superbohaterkamiz ostatniej bitwy w Endgame mocno mnie wkurzyła). Serial 9/10 w swojej kategorii, polecam gorąco :)

ocenił(a) serial na 9
krzysiekcr

po co karmisz trolla, trolla bydle nie karmione zdycha smiercia naturalna :D

ocenił(a) serial na 8
icenumerocinq

Gość kompletnie przesadza, nagości tam jest o wiele mniej niż w większości popularnych seriali, nawet sceny seksu nie są jakieś wulgarne :P

ocenił(a) serial na 9
icenumerocinq

Nie słuchaj tego gościa, to skrajny przypadek i już raczej nieuleczalny :). Sam jestem wyczulony na wciskanie na chama polityki SJW, ale w tym serialu czegoś takiego nie uświadczysz. Niektórzy już mają paranoję i jak pokarzesz charciarz raz lesbijkę to zaczyna się płacz :)

ocenił(a) serial na 8
ast

Hehe. W najbliższym czasie zabiorę się za ten serial, bo rzeczywiście opinie są pozytywne.

Meldondg_Lord

oho kolejny który widzi wszędzie tych przeklętych liberałów i lewaków, a każda krytyka konserw z usa jest zła. Może odstaw te wszystkie "wolne media" to będziesz się lepiej czuć. Czytałem komiks i w mojej opinii przesadzasz i masz mózg wyprany prawicową skrajnością tak samo jak ci lewacy i liberały z usa w drugą stronę.

Andersson

A może jednak to ty masz wyprany mózg? Ja tam widzę ewidentny hejt w kierunku chrześcijanizmu. Nie jest to nawet żadna konstruktywna krytyka, tylko powielanie jakiś śmiesznych stereotypów o złych chrześcijanach, którzy nikogo nie tolerują i straszą tylko piekłem. Natomiast nie widziałem żadnej krytyki wymierzonej w stronę muzułmanów czy innej religii. Nie mówiąc już o tych męskich dupach w prawie każdym odcinku podczas gdy żenskich nie zobaczymy. Sam serial jest bardzo dobry ale wiele rzeczy jest niepotrzebnych i dodanych na siłę.

ocenił(a) serial na 9
Krexx

Dla mnie jest to bardziej krytyka ślepego podążania za autorytetami i wierzenia w każde ich słowo, pokazana na przykładzie fanatycznego chrześcijaństwa z dodatkiem superbohaterów, poza tym akcja dzieje się w USA, a tam sporo osób wierzy w Boga, także motyw kontrolowania ich w sposób pokazany w serialu ma więcej sensu, niż zrobienie tego samego na przykładzie islamu, czy hinduizmu. No a z jakiej racji kobiecych pośladów ma być więcej, bo ktoś tak chce, pff..

Doc3ncik

"No a z jakiej racji kobiecych pośladów ma być więcej, bo ktoś tak chce, pff.."

Kwestia ciągłego pokazywania męskiej nagość a znikomy kobiecej.
Trzeba sobie odpowiedzieć do kogo głównie skierowany jest ten serial - przeważnie do mężczyzn (superbohaterowie, walki, przemoc, gore). W takim razie czy mężczyźni wolą oglądać męskie pośladki czy żeńskie? Odpowiedź jest również prosta - żeńskie pośladki. Dlaczego zatem w serialu dla mężczyzn wyłącznie męska golizna? To się właśnie nazywa inżynieria społeczna/propaganda.
Inaczej byłoby, gdyby to był serial skierowany do kobiet jak np. "Bridgertonowie" 2020. Tam właśnie pokazywana jest ostatnimi czasy męska nagość na potęgę. I to ma sens, widzami jest głównie płeć piękna.

Chore czasy że na legalu propagandę wtłacza się do popkultury.

ocenił(a) serial na 9
Krexx

Coś ci podpowiem, zerknij na oficjalne dane i sprawdź jaki procent Amerykanów to chrześcijanie a jaki to muzułmanie wtedy może wydedukujesz dlaczego w filmie o amerykańskich superbohaterach nie krytykują islamu.

ocenił(a) serial na 9
Meldondg_Lord

Meldondg_Lord
Może i znajdziesz ale się trzeba nieźle postarać xD (pisze jako ktoś kto nie czytał komiksu).

ocenił(a) serial na 9
Meldondg_Lord

Matko, jak ja nie znoszę takich fanatyków - niezależnie od tego, czy z lewa, prawa czy ze środka - którzy w każdej produkcji doszukują się nie wiadomo czego...

ocenił(a) serial na 10
Meldondg_Lord

Po przeczytaniu tego komentarza przeraziłem się poziomem mojej spostrzegawczości. Nie zauważyłem niczego spośród tego co autor wątku wymienił, aczkolwiek serial mocno mnie zaangażował, oglądałem go bardziej 'od środka' aniżeli z tradycyjnej kanapowej perspektywy, sporo rzeczy mogło mi umknąć.
Co więcej jestem antyliberałem, a jednak świetnie się bawiłem. Czyżby serial dla każdego?;p

ocenił(a) serial na 9
Meldondg_Lord

Taka jest obecnie większość seriali. Uważam jednak że nie jest tak źle. Poza emanowaniem gołymi facetami i delikatnym wtrąceniem epizodu Z udziałem Maeve i jej przyjaciółki nie zauważyłem jakiejś nachalnej propagandy. raczej bym powiedział że trafnie jest przedstawione działanie korporacji i jej pęd do robienia kasy bez względu na koszty. Cyli idealne odwzorowanie dzisiejszego biznesu ;)

ocenił(a) serial na 9
Meldondg_Lord

Jestem ciekaw co op sądzi o takiej euforii.

ocenił(a) serial na 9
Meldondg_Lord

I po cholere karmicie trolla? Wysyp tych debili jod kiedy nie moga sie realizowac na miesiecznicach jest zatrwazajacy :(

ocenił(a) serial na 9
Meldondg_Lord

O, mizogin! :D

ocenił(a) serial na 10
Meldondg_Lord

Bzdura. Nie znasz sie. Nie zrozumiales. Moze nawet wcale nie ogladales.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones