PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=304362}
8,0 752
oceny
8,0 10 1 752
The Black Donnellys
powrót do forum serialu The Black Donnellys

Jak taki rewelacyjny serial mógł zostać skasowany? Nigdy nie zrozumiem tego narodu. Głupota aż bije z tych ludzi. Przykład narodu ogłupionego który nie jest w stanie myśleć.
Pozycja była dla nich za trudna chyba.

grego1980

I bardzo dobrze bo następny sezon pewnie byłby gniotem. A może napiszesz dobry scenariusz to nakręcą dalszy ciąg.

ocenił(a) serial na 10
2smoki

Z tego co słyszałem scenariusz był ale serial miał za małą oglądalność w stanach dlatego został skasowany.

grego1980

Też , nie rozumiem jak taki serial mógł być ściągnięty z anteny kiedy tyle gniotów wciąż leci.
Serial bardzo dobry , przez cały sezon trzymał w napięciu.Świetny pilot i świetny ostatni odcinek.
Moje ulubione postacie to Tommy Donnely , Nicky Cottero i Joey "Ice Cream" !

grego1980

Rewelacyjny?
Jak dla mnie nie ma nic rewelacyjnego w oglądaniu nie do końca zdolnych umysłowo irlandczyków.
Nawet Olivia nie może tego zmienić

ocenił(a) serial na 8
grego1980

Czasami serial ma za małą oglądalność, bo wrzucają go na trefny dzień o trefnym czasie. Albo leci równolegle z jakimś mega hitem.
Już tak nie obrażaj amerykanów, ostatnio sporo jest naprawdę dobrych seriali tam u nich i jakoś nie schodzą po jednym czy dwóch sezonach ;) widać Black Donnellys miał pecha.
A u nas nie lepiej, klan leci od kiedy nauczyłam się mówić, a pierwsza miłość od kiedy nauczyłam się pisać. O czym to świadczy? Teraz chyba każdy naród jest mniej lub bardziej ogłupiony, a szit za szitem goni popularność.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones