PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=201352}
8,0 1 369
ocen
8,0 10 1 1369
Texhnolyze
powrót do forum serialu Texhnolyze

Niesamowicie dobra rzecz

ocenił(a) serial na 9

Ten serial wybitnie dowodzi, że Japończycy tworzą dużo lepsze sci fi od naszych sojuszników zza
wielkiej wody. Niesamowity klimat, inteligenta i niebanalna fabuła, intrygujący świat oraz świetnie
wykreowani bohaterowie czego chcieć więcej.

ocenił(a) serial na 9
Wostock

Chcieć tylko więcej takich produkcji ;) Naprawdę genialna seria, ciężko się oderwać jak już się rozkręci a zakończenie niszczy system.

ocenił(a) serial na 9
reese

a widziałeś może experiment lain tych samych twórców? dosyć trudny tytuł i nie zgadzam się tam z wieloma rzeczami, ale jeśli chodzi o klimat to trudno to przebić

ocenił(a) serial na 9
Wostock

Właśnie czeka następne w kolejce ;)

ocenił(a) serial na 9
reese

Good :D a właściwie dawno oglądasz anime?

ocenił(a) serial na 9
Wostock

W sumie dawno ale rzadko. Musi mi się trafić coś naprawdę dobrego żeby mnie zachęcić a takie klimaty jak tutaj są dla mnie najciekawsze.

ocenił(a) serial na 9
reese

Ja sam dawniej ostro katowałem temat, ale od roku interesuje mnie głównie zachodnia animacja, jakoś bardziej do mnie przemawia.To w takim razie pewnie spodoba ci się aeon flux. Nie jest to anime i sam jeszcze tego nie widziałem, ale wygląda ciekawie.

ocenił(a) serial na 9
Wostock

Ja lubię sobie pooglądać anime bo czasami to taki powiew świeżości. Japończycy mają tendencje do wymyślania ciekawych fabuł i pomysłów które nie były maltretowane przez telewizję 100 razy. Czasami tylko szkoda, że naprawdę dobre twory kończą się na jednym sezonie. Ale z drugiej strony może taki ich urok żeby zachwycić i zejść z piedestału zamiast pogrążać się w schematach kolejnych sezonów.

ocenił(a) serial na 9
reese

No właśnie sam mam z tym problem. Z jednej trudniej identyfikować się z bohaterami w serialu, który ma z 13 odcinków, ale z drugiej to często lepsze wyjście

Wostock

Madhouse zobowiązuje :)

ocenił(a) serial na 9
RadoslawKamil

Też uwielbiam te wytwórnie, ale Gainax jest niestety chyba bardziej rozpoznawalny.

Wostock

Kojarzę tylko Evangelion, ale klimat potwory i mechy jakoś mi nie odpowiada i nie dałem rady obejrzeć nawet pierwszej serii. Innych anime Gainaxu nie znam, więc za pewne niestety to dobre słowo :) Ostatnio oglądałem Psycho-pass i potwierdzam,że w temacie oryginalności pomysłów, lub sposobie ukazywania tych już znanych Japończycy mają talent. W ostatnim czasie oglądałem Shingeki no Kyojin i Noragami i w zasadzie nie znalazłem żadnego serialu aktorskiego, który w tym czasie byłby lepszy. Czasem zmęczony filmami i serialami staram się znaleźć czas na obejrzenie dobrego anime lub odświeżenie tych, które mogę oglądać w kółko :D

ocenił(a) serial na 9
RadoslawKamil

Ja jakoś średnio przepadam za Shingeki no Kyojin. Sama koncepcja ludożernych gigantów i ludzi chroniących się przed nimi za murami jest niesamowita, ale wkurza mnie, że jak coś ma pójść źle to na pewno takie będzie. Później to robi się nudne, a każda byle pierdoła zostaje przez to rozciągnięta na cały odcinek.

Wostock

Zwykle najlepsze anime to te krótkie:) Jak coś ma 100 i więcej odcinków to raczej omijam z daleka. Mam nadzieję na zakończenie Shingeki na 2 max 3 sezonach. Prawda,że przewidywalność jest irytująca, ale bardziej wkurza jak czeka się akcję a dostaje odcinek o robieniu ciasta itp. ( true story ) :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones