PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=201352}
8,0 1 369
ocen
8,0 10 1 1369
Texhnolyze
powrót do forum serialu Texhnolyze

Gorąco polecam wymagającym widzom. Tu nic nie jest czarne albo białe. Na uwagę zasługuje bardzo dobra ścieżka dźwiękowa doskonale wtapiająca się w akcję. Odradzam natomiast osobom lubiącym lekkie produkcje "od akcji do akcji".

acidity

,,Gorąco polecam wymagającym widzom'' Nie ma czegoś takiego jak wymagający widz.
,,Tu nic nie jest czarne albo białe.'' XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDD

,,Odradzam natomiast osobom lubiącym lekkie produkcje "od akcji do akcji".'' Te ''lekkie produkcje'' są nieporównywalnie lepsze od pretensjonalnego łajna pokroju Texhnolyze .

ocenił(a) serial na 10
Seventy1

To idź sobie pooglądać One Piece czy inne yaoi, żeby być pretensjonalnym gdzie indziej.

Dark_Crow

Może i styl prześmiewczy ale ma rację. Dla mnie to jest po prostu nudne i rozwleczone anime.

ocenił(a) serial na 10
Adrian_Krystian_2

Ma rację według Ciebie. Obiektywni nie jesteście. Kino jest rozrywką. Istnieje jeszcze rozrywka intelektualna. Nie musicie się nią raczyć.

Dark_Crow

Co w tym anime niby takiego intelektualnego? Nudna obyczajówka osadzona w realiach sf

ocenił(a) serial na 10
Adrian_Krystian_2

Po co mam Ci tłumaczyć? To, raz, zajmie trochę czasu, którego nie chce mi się Tobie akurat poświęcać, a dwa, jeszcze by sprawiło, że zostaniesz intelektualistą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones