PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710925}
7,0 525
ocen
7,0 10 1 525
Texas Rising Narodziny Republiki
powrót do forum serialu Texas Rising - Narodziny Republiki

Zapowiada się na prawdę dobrze:D Po zwiastunie widać i obsadzie że plamy nie będzie:D Ogólnie History ostatnio robi naprawdę dobre produkcje.

vann2

Jak się tylko dowiedziałem o tej produkcji to szczena mi opadła a teraz po pierwszym spojrzeniu mówię sobie na to czekałem

SnareKarol

zapowiada się świetnie. Kiedy premiera?

chinczykpl

25 maja w USA.

Birdlike

zapowiedź wygląda naprawdę dobrze, szkoda tylko że 5 odcinków

ocenił(a) serial na 9
Radogosth

5 x 1h30m, wiec nieźle, bo myślałem, że będzie x 45m. Nie była to wybitna produkcja, ale jeśli ktoś lubi westerny to polecam. Bill Paxton i Brendan Fraser tradycyjnie trochę powyżej przeciętnej. Cynthia Addai-Robinson już w 2-im serialu (wcześniej w "Spartacus") zagrała całkiem przyzwoicie. No i oczywiście Ray Liotta, jak dla mnie rewelacyjny.

vann2

Zapowiadał się genialnie ,ale niestety półtoragodzinny pierwszy odcinek ledwo dokończyłem. Był zwyczajnie nudny. Bezsensowne wątki. Tylko wizualnie bardzo dobry.

ocenił(a) serial na 5
Ottiss14

Fakt. Pierwszy odcinek to lipa.

Ottiss14

'Tylko wizualnie bardzo dobry.' - widać, że polski operator zdjęcia robił.

vann2

Jakie produkcje History są dobre i historyczne (oparte na wydarzeniach historycznych a nie mitach, legendach i fantazjach współczesnych scenarzystów)?

per333

Mi się tam ich seriale podobają. I nie przeszkadza mi, że są oparte na mitach itd. Wręcz przeciwnie dla mnie to plus.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones