Tekken: Bloodline
powrót do forum 1 sezonu

Zmarnowano potencjał

ocenił(a) serial na 5

Jeśli ktoś grał w tekkena 3 to nie ma tu za wiele nowej treści, skupiono się tu tyko ma motywie zemsty i treningu zmarnowano potencjał dorastania z takim surowym dziadygą :P

no i to co się działo w szkole tez nie pokazano a szkoda

ocenił(a) serial na 6
Jahuu1988

No właśnie, sześć 20sto minutowych odcinków to trochę cienko, fabularnie spodziewałem się czegoś więcej, a i tych walk jakoś mało.

ocenił(a) serial na 5
Jahuu1988

Jahuu1988 tak miało być. Tu nie chodzi żeby zrobić to dobrze, ale aby zarobić na samej marce, więc ta kwestia została z strony filmowców wykonana. Krótko mówiąc po co skupiać się na jakości i wydawać znacznie więcej na serial, który może się nie sprzedać. Poza tym tak jak wyżej. Odcinki są za krótkie, by pokazać coś więcej, ale oczywiście zgadzam się że można było to zrobić lepiej. Chyba że filmowcy faktycznie wzięli sobie do serca podejście twórców gry do fabuły xD he he Co jak co, ale takie gry jak Tekken powinny mocno naciskać na fabułę. Tyle z mojej strony. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 5
kaze_w

dobrym przykładem jest Arcane czy Cyberpunk: Edgerunners a niestety tu to wygładza jak by ktoś wzuł opis postaci z gry Tekken 3 i dodał do tego tylko stronę wizualną strawnie zmarnowany potencją no ale co zrobić :)

ocenił(a) serial na 5
Jahuu1988

Co zrobisz jak nic nie zrobisz. W ogóle teraz zauważyłem że serial robiło same studio Netflixa, więc tym bardziej nie dziwi mnie marnowanie z ich strony potencjału owego materiału. Pytanie również jest takie do kogo oni owy serial kierowali oraz czy będzie dalszy ciąg czy tylko jeden sezon miał być? I czemu uważasz że to na podstawie Tekkena 3 skoro w samym filmie mamy pokazane nowe postacie jak chociażby Leroy Smith. Szkoda że nie Lidia ale w końcu nie jest amerykanką :D he he Obejrzałem wczoraj Tekken: Blood Vengeance i w sumie też tyłka nie urywa. Jak napisałem Netflix nie miał pomysłu na zrobienie tego lepiej albo celowo się nie starali chcą wyczuć czy w ogóle się sprzeda albo Namco Bandai jakiś problem sprawiał, że wyszło jak wyszło. I w sumie nie jest to pierwszy raz. Ludzie od kinematografii od zawsze mają problem z zrobieniem dobrej adaptacji gry. Problem w tym że animacja w tym przypadku daje lepszą możliwość ekranizacji, niż z aktorami, którzy nie zawsze są dobrze dopasowani. A mimo to i tak to spieprzyli. Cóż mówi się trudno. Mimo wszystko mam nadzieje że wyjdzie coś kiedyś jeszcze. Chciałbym zobaczyć taką Lidię :D he he Pozdrawiam i trzymaj się. ;)

ocenił(a) serial na 5
kaze_w

to wiem że są postaci z innych czego do końca nie rozumiem bo losy jina czy nawet kinga zdają się skazać ze to właśnie historia gdzieś okolice tekkena 3 ale bardzo możliwe że są też z innych części watki a co do następnego sezonu bardzo wątpię czy wyjdzie znając Netflix

tez pozdrawiam milo było podyskutować na poziomie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones