PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=90364}

Tajemnice Smallville

Smallville
7,1 36 042
oceny
7,1 10 1 36042
6,8 4
oceny krytyków
Tajemnice Smallville
powrót do forum serialu Tajemnice Smallville

wie ktoś w którym odcinku Chloe poznaje prawdę o Clarku ?

Alan_2_filmweb

Sezon 4 odcinek 12 moim zdaniem najgorszy odcinek z całej serii ... fajnie się wszystko zapowiadało ale koniec odcinka do bani

ocenił(a) serial na 10
kordex

bo ginie w nim Alicia Baker?

ghost21

tak, ponieważ uważam ,że można było bardzo fajnie pociągnąć ten motyw ... a tak poza tym to w jego związku z Laną a nie razu nie widziałem aby Clark kogoś tak kochał jak Alicie

ocenił(a) serial na 10
kordex

kochał ją bardziej od Lany bo też była inna i wiedziała o jego tajemnicy, przed Laną musiał się ukrywać. Też sądzę że uśmiercenie jej było głupotą

ghost21

dobrze ,że nie jestem jedyny

ocenił(a) serial na 10
ghost21

Lana była jego największą miłością, dopóki nie poznał Lois , i tyle w temacie, panowie, a tamto pomiędzy nim a Alicią było zwykłym romansem, wręcz zauroczeniem, ogladałem ten serial tyle razy i wiem co mówie,uwierzcie Lana Lang i Lois Lane jego największe miłości, nawet czasami zastanawiam sie ktorą bardziej kochał, ale cóż to to tylko serial, ale jak go bardzo zapadł mi w pamięci, tego nic nie zmieni. Pozdrawiam wszystkich fanów Smallville, jak i Supermena :)

marler78

Po prostu w życiu różnie bywa i fajnie że to pokazali, tzn. rzadko komu wychodzi happy end z pierwszą miłością, w dodatku z czasów szkolnych, to że ktoś nam się podoba w liceum nie oznacza jeszcze, że będziemy z tą osobą szczęśliwi (Clark i Lana jako para byli po prostu strasznie irytujący). W Lois zakochał się jak byli już dorosłymi ludźmi, jak to się mówi "po przejściach i z problemami", no i zaczynali od przyjaźni. Ja sądzę, że Lana podobała mu się naturalnie jako najładniejsza dziewczyna w szkole, ale moim zdaniem on sobie bardziej wmawiał tę miłość i uparł się na nią (sama coś podobnego przechodziłam, wydawało mi się, że tylko z jednym będę szczęśliwa, a że koleś był nieosiągalny, to dopiero po czasie dotarło to mnie, że ma nieźle poryte w życiorysie ;)

DagnaMara

A co? okazał się psychopatą, który porywał kobiety i zmuszał je do różnych rzeczy? wiele osób posiada różną przeszłość, kobiety tak samo, to nie znaczy że jeśli ktoś nabroił za młodu, to od razu ma poryte w życiorysie. Jakby każdy facet, wiedział co kobieta robiła za młodu, to także by się zastanowił czy to aby na pewno ta....( a jednak miłość a raczej biologia zwycięża)kobiety często ukrywają wiele, wiele rzeczy ze swojej przeszłości przed przyszłymi mężami, zwłaszcza mężami aby nie wypaść w ich oczach źle. Jakby każdy, każdego oceniał po przeszłości, to powstała by anomalia społeczna.
Życie mnie nauczyło że przeszłość nie ma żadnego znaczenia, liczy się jaki jesteś tu i teraz. Istnieje coś takiego jak PRZEBACZENIE i poznanie historii tej osoby a i wtedy, osądzać czy oceniać nie powinnyśmy.
Jeśli ta osoba tu i teraz zmieniła się na lepsze to należy jej się druga szansa. Tylko że kobiety często szukają księcia z bajki co jest moim zdaniem totalną głupotą.

Solaris_fw

Szczerze mówiąc, nie wiem, jaki związek ma to co napisałeś z moim komentarzem. To twój wybór, że otaczasz się takimi ludźmi, masz to na co się zgadzasz. Powodzenia.

ocenił(a) serial na 9
Alan_2_filmweb

W czwartym sezonie widziala ze Clark ma super moce ale az do poczatku piatego sezonu nie powiedziala o tym Clarkowi.

ocenił(a) serial na 8
knight25

Nie powiedziała ale dawała mu to do zrozumienia że o tym wie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones