PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708201}

Tabu

Taboo
7,9 70 214
ocen
7,9 10 1 70214
6,7 11
ocen krytyków
Tabu
powrót do forum serialu Tabu

Klimat to największy skarb tego gilmu. Chropowaty, zepsuty i wulgarny London ukazany bez eufemizmów i w psychodelucznym sosie. Brawo. Aktorsko? Potęga, wysoki lot aktorów pomijając niesamowicie irytująca Panią Chaplin, która chyba nieopatrznie myśli, że to egzamin do szkoły teatralnej i zadano jej zagrać zabę z wyłupiastymi gałami. Jednakże fabularnie, do tej pory, to czysta przeciętność, a pozbawiona wizualnej otoczki wręcz bieda. Męczące są także cholernie enigmatyczne wtręty mistyczne, które nijak nie popychaja akcji ani niczego nie wnoszą. Po prostu są, by tytuł serialu był adekwatny...

ocenił(a) serial na 5
oppserwatorr

Chaplin = pernamentny wytrzeszcz -_-

ocenił(a) serial na 9
TheBC

To chyba jej sposób na pokazanie szaleństwa :) bo jest szalona niewątpliwie.

ocenił(a) serial na 5
ewea007

Wg mnie to jest jednak sposób na pokazanie wytrzeszczu oczu ;)

ocenił(a) serial na 9
TheBC

Dobre :D

ocenił(a) serial na 6
TheBC

chyba o-o

oppserwatorr

To nie była żaba, tylko mocno ściśnięta szczurzyco-łasica. Tak mocno, że aż jej gały wyszły.

Firewarrior

Przepraszam, znam się trochę na kinie, na płazach i okolicach już zdecydowanie mniej.

oppserwatorr

A dużo tych satanistycznych wstawek?

ocenił(a) serial na 9
deserteagle22

Satanizm czy może szamanizm ?

oppserwatorr

zgadzam się. gra aktorska świetna. montaż kapitalny. akcja? słabo. a postać Delaney'a nie zachęca. opisane że to awanturnik i łowca przygód a powinno pisać że szaleniec i żądny władzy za wszelką cenę świr.

ocenił(a) serial na 9
MarioLo_filmweb

och mnie zachęca , a Chaplin gra jak dziadek tylko , że wtedy nie mieli dzwięku a teraz jest i nie trzeba grać tylko oczami
na początku myślałam , że to młoda i bardzo chuda JEN LOVE HEWITT...

ocenił(a) serial na 6
oppserwatorr

Zgadzam się w 100%, wg mnie taka wysoka ocena jest myląca. Dla miłośników Toma Hardy 'ego. Dlatego wytrwałam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones