PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=610981}

Szokująca prawda

On the Case with Paula Zahn
7,4 44
oceny
7,4 10 1 44
Szokująca prawda
powrót do forum serialu Szokująca prawda

tylko na Investigation Discovery można to oglądać, POLECAM

mazda6

oglądasz ID? To mój ulubiony program. Mam do ciebie kilka pytań. Kilka lat go nie oglądałem.

Kiedyś w przerwie na reklamę leciały zapowiedzi nadchodzących dokumentów które miały leciec po zakończeniu obecnego i w tej właśnie chwili leciała świetna melodia! Fortepian czy coś. Później to zmienili. A ja do dziś nie mogę znaleźc tej melodii. Wiesz może o jaką mi chodzi?

A druga sprawa: oglądałem kiedyś fajny dokument o pewnej parze. Chyba wprowadzili się do nowego domu. Kobieta w trakcie gdy jej mąż pracował kochała się z jakimś innym gościem. Później ukrywała go w jakimś małym pomieszczeniu na strychu czy gdzieś za szafą. I Tam gosc sypiał. Gdy mąż szedł do pracy sytuacja się powtarzała. W końcu wieczorem lub rano mąż usłyszał chrapanie poszedł do pokoju i odkrył śpiącego mężczyznę, kochanka swojej żony. Później wyszedł z domu zdenerwowany i miał zaraz wrócic pogadac. Wtedy miało dojsc do morderstwa.

Nie mogę znalezc tego odcinka. Byl swietny.

Wiesz coś może na ten temat?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones