PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=831090}

Syn marnotrawny

Prodigal Son
7,4 1 559
ocen
7,4 10 1 1559
Syn marnotrawny
powrót do forum serialu Syn marnotrawny

Bardzo dobry serial

ocenił(a) serial na 10

Jak na razie obejrzałam pięć odcinków z dziesięciu i jestem zachwycona. Główny bohater jest dla mnie trochę jak Sherlock Holmes, z tymże jeszcze bardziej świrnięty. Osobiście go uwielbiam.
Nie rozumiem też, dlaczego w Internecie jest tak dużo negatywnych opinii krytyków o Prodigal Son, w których na dodatek pojawiają się porównania do Mindhuntera. Mi ten drugi serial w ogóle nie przypadł do gustu i nie wytrzymałam nawet do trzeciego odcinka. Nie wspominając o tym, że jakoś nie widzę podobieństwa między Malcolmem a Holdenem. Holden mnie irytował, a cały serial dłużył się niemiłosiernie. Tutaj na całe szczęście tego nie ma i oglądanie jest przyjemnością, a nie obowiązkiem.

ocenił(a) serial na 3
DarkQueen9898

Do arcydzieła temu serialowi daleko, jak ludziom na Saturna. Widać, że skoczna i groteskowa galopada w tym filmie dla wielu okazała się niestrawna.

Izukar

nie widzę w tym serialu galopady a jak narazie całkiem strawną fabułę trochę wręcz powolną ale trzymającą się koncepcji jaką nadaną w pierwszym odcinku - jeśli scenarzysta nie zmieni niczego to zapowiada się na dobry serial

DarkQueen9898

Oberzałam wszystkie 15 odcinków i potwierdzam, ze jest super. Trochę jak Milczenie owiec z Mindhunter.

ksuchorz

U la la.. Ktoś tu dziś nie zażył leków.. . Milczenie owiec z Mindhunter.. Taaa.. Oplułam laptopa..

DarkQueen9898

Ogólnie taka jest konwencja, która mi osobiście bardzo pasuje - jest poważnie, ale są dialogi i sytuacje, które rozładowują sytuację. Ogólnie zastanawiam się tylko czy Eve jest córką dziewczyny ze skrzyni.

ocenił(a) serial na 8
DarkQueen9898

Podtrzymujesz opinie po finale?

DarkQueen9898

Cześć.
Mam pytanie - ten serial to jest zamknięta historia rozłożona na wszystkie odcinki, czy też może procedural?

panzerdark

Zamknięta historia połączona z proceduralem. Ogólnie warto, a finał już kompletnie wyrywa z butów :D

adamo001

Dzięki!

DarkQueen9898

gdzie oglądasz serial online?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones