PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=843743}

Superman i Lois

Superman and Lois
7,0 2 379
ocen
7,0 10 1 2379
Superman i Lois
powrót do forum serialu Superman i Lois

Warner co chwila pozwala na seriale aktorskie z supermanem, a batman w tv byl ostatnio za czasów Adama Westa xD

Connor7

Nie do końca - obecnie Bruce'a możemy oglądać w Titans (nawet w jednym odcinku dostaliśmy Batmana), wcześniej mieliśmy Bruce'a w Gotham (też jeden odcinek jako Batman), a w Arrowverse pojawiła się starsza wersja Bruce'a :)
Ale fakt, solowego Batmana nie było od daaaaaawna.

Meximax

Prawda - wlasnie to miałem pisać jak to tylko zobaczyłem ale jednak w tych serialach to był Bruce - nie Batman. Może na samo zakończenie Gotham jak stał w kostiumie już jakimś . ALe to dziwi faktycznie bo przeciez to SUPERMAN jest teoretycznie chłopem nie do pokazania w tv który lata rozpierdziela budynki - walki są w stylu Sc-Fi a jednak uparcie go przenoszą w różnych formach ingrnorując tego batmana gdzie akurat jeśli chodzi o przedstawienie postaci to przecież chłop nie ma żadnych supermocy poza mamoną. POza tym Batman jest detektywem dlatego jakby powstał jakiś detektywistyczny serial o batmanie w swiecie DC byłbym w 100% za. Kurcze przeca Arrowa zrobili a ten w wielu aspektach jest zżynką z batmana. Zrobić coś podobnego ale na bogato i bez bzdurnej proceduralnej struktury fabuły NIech by to żyło swoim zyciem nie powiązane z CW czy DCEU czy chui wie z czym. I zobaczyć i nóż widelec by chwyciło ; )

ocenił(a) serial na 7
Connor7

Powinni zrobić coś na wzór serialowego daredevila,tam sceny walki były pierwszorzędne jak na serial TV

ocenił(a) serial na 10
Connor7

Kwestia mody, ludziom przejadł się bogaty nietoperz. Byłem fanem Batmana , w sumie wciąż jestem ale głównie tego animowanego. Filmy nie są złe ale nie da się ich oglądać po kilka razy tak jak np Supermana czy nawet Spidermana. Jest bardziej mroczny jak to Mroczny Rycerz przez co dzieci są bardziej zapatrzone w te kolorowe postacie a wybór w dzisiejszych czasach jest ogromny. Więc czemu produkować coś na czym zarobi się mniej. To wada i zaleta rankingów z serialami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones