PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735466}

Supergirl

6,4 11 361
ocen
6,4 10 1 11361
Supergirl
powrót do forum serialu Supergirl

No i jak oceniacie pojawienie się Barry'ego? Oglądam na bieżąco serial Flash i w ostatnich odcinkach nie widziałem, by pracując nad swoją prędkością instalował sobie coś na klatce piersiowej. Czy ten wątek będzie przedstawiony w najbliższym odcinku Flash? Ktoś coś wie? (biorąc pod uwagę frekwencję na forum tego serialu niewykluczone, że dowiem się tego, gdy doczekam najbliższego odcinku Flash ;-) ).

W każdym bądź razie crossover na poziomie serialu Supergirl (że sobie pozwolę na taką ocenę). Lekki, nie-poważny (ale nie niepoważny ;-) ), zabawny w zasadzie. Barry w tym odcinku zachowywał się jak Kara - jakby był na amfie miejscami i miał o litr za dużo optymizmu w swoim wiaderku.
Podobała mi się scena, gdy się spotkali po raz pierwszy (gdy Flash ją "uratował") - ich rozmowa wtedy i reakcja Barry'ego, gry Kara ... odleciała :-)

Zdecydowanie najlepszy odcinek tego serialu, nawet się uśmiałem, do tego było sporo easter eggów odnośnie supermana i komiksów

https://www.youtube.com/watch?v=RDlP9gc32OM

ocenił(a) serial na 6

"wyglądacie jak postacie ze stacji CW" :P

Tachyon (nie wiem czy tak się pisze) który Barry ma na klatce zostanie zdobyty w 18 odcinku Flasha, czyli tym najnowszym. Tak dla przypomnienia to ustrojstwo posiadał Reverse Flash, i pewnie z tego powodu Barry cofnie się w czasie ;)

Co logiczne, wydarzenia z cross'a dzieją się przed wydarzeniami z S02E17 ;)

RendersM

Jak dzieją się przed wydarzeniami z S02E17 przecież w tym odcinku Barry nigdzie jeszcze się nie cofał tylko spotkał Trajectory?

RendersM

Dobra pomieszało mi się z odcinkami jeszcze nie oglądałem najnowszego odcinka… :D myślałem, że ten wczorajszy to już 18 ;v

GaMeR_MeFe

Crossover dzieje się co najmniej po Flash s02e18 ;)

fifi39

no jakby tydzień za szybko cross wyemitowany

Franq95

No dokładnie... coś tu za szybko wypuścili crossover, bo oglądając trochę się zagubiłam o co chodzi z "tym czymś" na klacie Flasha. Teraz wszystko jasne.

Wraz z odcinkiem o 'złej' Supergirl to chyba najlepszy odcinek serialu. Fakt, z Flasha zrobili jeszcze większego głupka, zniżyli go do poziomu tego serialu że tak powiem ale ogólnie podobały mi się.. gagi :D Plus dla twórców jak zgrabnie wybrnęli z sytuacji z cross-overem na różnych stacjach telewizyjnych. Teraz jakakolwiek by stacja nie miała serialu o bohaterach DC istnieje opcja, że właśnie w taki sposób można umieszczać np. Flasha w takowym (ew. LoT mają taką możliwość).

btw. Cat Grant i ciasteczka xD

matiiii

LoT może przedstawiać co najwyżej bohaterów przyszłość/przeszłość (Jonah Hex się pojawi) a Flash to sobie po Uniwersach skacze. Szkoda że w jednym Uniwersum nie są bo w sumie Flash z Supermanem są w jednym a tu takie rozwiązanie. Ale i tak jest moc.

ocenił(a) serial na 10
Franq95

To są właśnie uroki wieloświatów. Flash i Superman nie muszą być wszędzie razem ;)

Odcinek kozacki. Ale raczej za często nie będą podobne.

Eobard Thawne (ukrywający się w ciele Harrisona Welse'a) w 17 odcinku 2 sezonu dał Barriemu jakieś informację o "wzmocnieniu tachionowym". Reverse Flash również używał czegoś takiego, między innymi tak cofnął się w czasie do okresu gdy Barry był młody ale tam też był moment, że ta energia się wyczerpała dlatego utknął w tej linii czasowej. W ogóle ciekawi mnie jak to teraz będzie wyjaśnione we Flash, skoro w promo już mówił, że jest szybszy niż kiedykolwiek i spotka się z Zoomem.

ocenił(a) serial na 5
red_lis

Nie oglądam supergirl ale że to był odcinek z Flashem którego uwielbiam i oglądam od 1 odcinka . pozwoliłem sobie zobaczyć
odcinek bardzo lekki , humorystyczny , Barry i Kara 100 razy lepiej pasują do siebie niż ten aktor który gra fotografa ( moim zdaniem to drewno a wzięli go chyba za duże mięśnie . Teksty mega najlepsze to z aktorami CW :) szkoda tego serialu uważam że miał potencjał ale zrobili z tego kreskówkę dla dorosłych :)

Daniel_Kot

telenowele

ocenił(a) serial na 6
Daniel_Kot

"Nie oglądam supergirl" i ocenił serial na 5. Jak można ocenić coś, czego się nie ogląda????

ocenił(a) serial na 5
Unibet_78

Bo nie oglądam widziałem 1 odcinek dałem 5 i skończyłem z tym serialem . Dopiero jak zrobili crossover z Flashem to zobaczyłem 2 . To jak ktoś według Ciebie daje serialowi 1 w ocenie to ogląda go nie wiem 2, 3 abo 4 sezony nie sądzę :)

ocenił(a) serial na 6
Daniel_Kot

ocenić serial po 1 odcinku to jak książkę po okładce... gratuluję.....

ocenił(a) serial na 5
Unibet_78

może ale jest tyle dobrych seriali nie wspominając o filmach że trzeba robić selekcję . no chyba że wygrałeś w lotto i masz całe dnie na oglądanie w takim razie oglądaj cały sezon serialu który cię nudzi żeby go sprawiedliwie ocenić na filwebie. ja robię tak że oglądam pilot prawie każdy jak jest mega to oglądam dalej , jak jest średni ale nie zasypiam to daje mu szanse jeszcze 1 albo 2 odcinki , no ale jak oglądam pilot i co 5 min sprawdzam ile do końca jak to miało miejsce w supergirl to niestety mówię do widzenia serialowi , mimo że jestem wielkim fanem Tajemnice Smallville , i czuje duży niedosyt bo serial miał potencjał :)

ocenił(a) serial na 6
Daniel_Kot

Jak mam serial i zaczyna mnie męczyć pilot to obejrzę jeszcze co najmniej 3 - 4 odcinki. Jeżeli nadal uważam, że jest bardzo źle, to wtedy oceniam i na pewno nie na 5, tylko na 1 lub 2. No i nie oglądam seriali które z góry mnie tematyką nie interesują. Bo od razu można by było wystawić 1 bo wiadomo, że nie będzie mnie interesował.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones