PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735466}

Supergirl

6,4 11 356
ocen
6,4 10 1 11356
Supergirl
powrót do forum serialu Supergirl

Mieszane uczucia

ocenił(a) serial na 6

Obejrzałem pilota i muszę powiedzieć, że był dość chaotyczny, aczkolwiek nie jest tak źle. Jest wiele gorszych seriali, które przetrwały parę sezonów. Główna bohaterka ok, Pani Prezes - super, postacie drugoplanowe też nie najgorsze (no poza siostrą Supergirl, jest beznadziejnie fatalna, powinni zmienić aktorkę).

Najgorszy w całym pilocie jest chyba montaż. Ogląda się jak skrót kilku odcinków połączonych w 45 minutowy teledysk. Liczę, że pilot przeznaczony do emisji będzie o niebo lepszy ;)

ocenił(a) serial na 10
Unibet_78

Mnie pilot się spodobał, aktorka grająca Klarę bardzo ładna, ale mam małe zastrzeżenie, serial był kręcony w Los Angeles, widać w serialu budynki charakterystyczne dla LA, ale mimo to, serial próbuje nam wmówić że to jakieś National City. W filmach/serialach ktore dzialy sie w fikcyjnych miastach starano się zakamuflować rozpoznawalne obiekty, tutaj nie.
Dziwi mnie też jedna scena, otóż jak Supergirl biegnie przez zaułek aby poleciec ratować samolot, to zdejmuje i wyrzuca swoją kurtkę, tylko po co? Przecież nie miała stroju pod spodem więc po co swoją kurtkę zdjęła i wyrzuciła? Nie rozumiem tego. Może po nią później wróciła ale nie rozumiem sensu. Ja rozumiem jak by ją zdejmowała aby strój odkryć ale wtedy nie miała stroju, nawet na Wiki pisze o tym https://pl.wikipedia.org/wiki/Supergirl_(serial_telewizyjny).

ocenił(a) serial na 6
mati100c

Jest tam więcej błędów niż z kurtką tylko dlatego, że to nie jest ostateczna wersja odcinka.

ocenił(a) serial na 10
Unibet_78

Tego błędu chyba nie naprawią

ocenił(a) serial na 6
Unibet_78

Ja myślę że w drugim odcinku było sporo fajniej nawet podwyższyłam notę z 6 na 7 zobaczymy czy się jeszcze rozkręci, ale ja w sumie pozytywnie odbieram serial mimo tych błędów. W końcu to jest na podstawie komiksu nie przesadzajmy. Aktorka która gra Supergirl naprawde fajnie się sprawdza.


A co do kurtki hmmm może ją zdjęła zby nie ograniczała jej ruchów..............

ocenił(a) serial na 6
kamarza

Obejrzyj sobie jak śpiewała w Glee.... ma głos, oj ma....

ocenił(a) serial na 6
Unibet_78

Znam oglądałam :) I zgadzam sie :D

Unibet_78

Też uważam, że Alex jest fatalną bohaterką. :/

ocenił(a) serial na 1
vivo0

Akurat Alex jest super. Piękna, piękna, piękna. Cudo. I gra też fajnie. Co do całego serialu, mam zastrzeżenia, jest naiwny... mocno nastoletni... Ale rozkręca się, jestem po 7. odcinku, jest coraz więcej wątków... W każdym razie oglądam go dla Alex i Cat Grant :) są naprawdę fajne

ocenił(a) serial na 7
BlinClov

Serial momentami nudzi, ale można obejrzeć. Jak ujrzałam tego cudnego Peter'a to serial ma trochę więcej smaczku. Dla tego aktora wszystko obejrzę.

ocenił(a) serial na 6
Unibet_78

Słabizna, ale że lubię pracować przy hałasie, nadaje się idealnie jako lekki rozpraszacz. Pytanie, czy w odcinku 13 przeciwnikiem będzie alien? O_o

Unibet_78

Info o crossoverze z Flashem (przeciwnik i zdjęcia z planu) zawiera spoilery:

https://www.youtube.com/watch?v=wDur9Z6oKvM

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones