PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713320}
6,1 517
ocen
6,1 10 1 517
Street Fighter: Assassin's Fist
powrót do forum serialu Street Fighter: Assassin's Fist

Wyszedł też film Street Fighter assasin's fist , dlatego proszę o dodanie tego tytułu moderatorów
strony.Jest już nawet po premierze.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
gazeciarz

Tak jak myślałem filmu nie ma tylko ktoś połączył w całość ten serial.

Patryk244

Dzięki już wcześniej znalazłem.Dlatego chciałem sprawdzić na filmweb oceny itd,patrzę a tu nie ma jeszcze , dlatego dodałem ten temat.

Patryk244

To jest serial połączony w całość. Wersję Mortal Kombat: Legacy też dostaniesz w takiej wersji.
Nie mniej jednak, serial mi się podobał. ale tylko jako fanowi gry i sztuk walki. Jeśli miałbym oceniać jako "krytyk", to byłoby już troszkę gorzej :)

użytkownik usunięty
siNNer_pl

Wow, dzięki, no to teraz już rozumiem co oglądałem - "serial połączony w całość" :)
Jak dla mnie, najdojrzalsze potraktowanie Ryu & Kena, jakie w ogóle zostały nakręcone. Dodatkowo przedstawiona jest historia ich mistrza oraz mistrza jego mistrze. Podobała mi się "moc nicości", która jest nawiązaniem do magii - dosłownie.

Istnieje wiedza, według której wszyscy istniejemy w iluzji, która ma dwa aspekty - każdy z nich stanowi połowę (50%) całości iluzji. Pierwszy określany jako przestrzeń/czas (space/time - jeden, zakotwiczony czas, "równoległa" przestrzeń) jest dostępnej nam, materialnej domenie/rzeczywistości. Drugi określany jako czas/przestrzeń (time/space - jedna, zakotwiczona przestrzeń, "równoległy" czas) to rzeczywistość poza czasem, która ma charakter niematerialny. Taki sam podział jest z istotami - w tym ludźmi. Nasze 50% jest aktualnie tutaj (space/time), a drugie 50% tam (time/space). Przy czym to nie jest rozdzielenie "w przestrzeni" - nasze 100% jest razem - to my jedynie nie możemy postrzegać naszego "drugiego 50%. W każdym bądź razie magia polega na "rozpoznaniu" (poprzez medytację, wyciszanie umysłu, słuchanie siebie) oraz "przywoływaniu/wywoływaniu" naszego niematerialnego, poza czasem, "Ja", i wykorzystując swoje 100% oddziaływać na otaczającą nas iluzję.
Przy czym "oddziaływania" odbywa się przede wszystkim poprzez "transfery energii" w czasie/przestrzeni (time/space), które dopiero później manifestują się w przestrzeni/czasie (space/time) - np. jako choroby/degeneracja istot żywych/materii, etc.
Ponad jednak wszystko, GŁÓWNYM "narzędziem" Maga jest SIŁA WOLI. Jednym ze sposobów jej treningów jest tworzenie i utrzymywanie przez kilkadziesiąt minut żywych wizualizacji wybranych przedmiotów. Później wizualizację są jednym z bardzo ważnych "narzędzi pracy" adeptów magii - skupiają wolę i zastępują rytuały (powtarzalne czynności, które mają programować/pogłębiać "przykładaną" wolę, siłę myśli/skupienia).

W każdym bądź razie w filmie potraktowano ten temat zaskakująco głęboko. Jak dla mnie bomba ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
AdriannaDiana

To nadal serial połączony w całość.
Poza tym, zgłoszone za propagowanie piractwa.

siNNer_pl

sorcia chciałam tylko pomóc a po za tym piractwem nie można nazwać czegoś co już wyszło i jest dostępne wszędzie na internecie tak przynajmniej sędzie mi tłumaczył w szkole :(

ocenił(a) serial na 9
siNNer_pl

Ten serial jest free to projekt kickstartera kretynie

kalamir

Projekt się zaczął na Kickstarterze, po czym został zanulowany, bo prywatni producenci przejęli fundowanie. Obecnie prawa do streamingu ma tylko Machinima.com, a prawa do wersji Bluray/DVD ma Funimation. Zanim powyzywasz kogoś od kretynów, spójrz na siebie.
Korzystając z okazji, to czy coś, co jest założone na Kickstarterze, w twoim mniemaniu jest free? o_O

Bardzo dobry za sprawą spójnej całości, czyli nie popełnili tego błedu jaki był z serialem Mortal Kombat. Walki na bardzo wysokim poziomie, ciekawa historia, sceneria i bardzo dobrze dobrani aktorzy.

użytkownik usunięty
Turkisz80

Zgadzam się w pełni. Film, bardzo klimatyczny, z rozbudowanym aspektem mistycznym, no i oczywiście aktorzy - facet grający Kena mnie zaskoczył - do teraz się zastanawiam, czy te włosy były naprawdę jego :P
Jednak tak jak napisałem powyżej - najbardziej zaintrygowała mnie koncepcja "nicości" (nothingness) i czerpania z niej :mocy"/energii (przywoływania dokładnie rzecz ujmując - "invoking"). Ma to silne konotacje z tzw. "starożytną magią" - a konkretnie zwrot "starożytną" odnosi się do "rozumienia natury rzeczywistości", które na przestrzeni wieków zostało "zatracone" a współcześnie zastąpione "dowodem naukowym", który w swej naturze jest ograniczony i nie jest w stanie wyjść poza "rzeczywistość materialną".
Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 10

Cześć, to co piszesz jest bardzo interesujące, wiesz coś może więcej na ten temat ?

użytkownik usunięty
laki83

Hej :)
To, co napisałem w tamtym komentarzu jest tylko wycinkiem pewnej szerszej Idei, która została zaprezentowana w ramach tzw. channelingów (channeling). To jest niezwykle abstrakcyjne, szczególnie z punktu widzenia "wiedzy współczesnego człowieka".
Obawiam się, że zniechęci Cię to na wstępie, ale z drugiej strony każdy powinien mieć szansę "zostać zniechęconym" :)
O podziale na space/time oraz time/space przeczytałem w anglojęzycznych książkach pt. "The Law of One" w tamach tzw. RA Materials. Są dostępne za darmo w formie .pdf (na dole strony):
http://www.llresearch.org/library/the_law_of_one_pdf/the_law_of_one_pdf.aspx

Poza tym jest jeszcze jedno źródło, które porusza tę Ideę, tylko robi to dalece bardziej szczegółowo z punktu widzenia jednostki:
A Seth Book - The Nature of Personal Reality
Seth Speaks - Eternal Validity of the Soul
- obie książki są autorstwa Jane Roberts, przez którą (rzekomo) przemawiała istota o imieniu Seth.

Mnie takie rzeczy fascynują i przeczytałem tego wiele. Pytanie, czy Ty wytrwasz i zapoznasz się z całością, zanim to odrzucisz stwierdzając, że jest to niedorzeczne. Powodzenia ;)

siNNer_pl

I co z tego? Jest to oficjalnie połączony serial. Powinni dodać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones