PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787335}

Stranger

Bi-mil-eui seob
8,1 2 899
ocen
8,1 10 1 2899
Stranger
powrót do forum serialu Stranger

Najlepszy.

ocenił(a) serial na 10

Jeden z najlepszych seriali na Netflixie jakie można zobaczyć. Szkoda troche małej popularności, ale liczę na łut szczęści i drugi sezon.

ocenił(a) serial na 10
Vagirioo

Nie siedzę bardzo w koreańskich produkcjach ale zauważ że robią oni długie, rozwinięte ale zakończone historie. Nie liczyłbym na drugi sezon. Ode mnie 10!

Z innych polecanych Mr. Sunshine i Life (z aktorami ze Stranger).

ocenił(a) serial na 9
squirrelkuss

Bardzo się cieszę że się pomyliłeś :)

ocenił(a) serial na 10
Bartosz94Raul7

Haha! Ja też ;) Co prawda połowy obsady drugo planowej już nie będzie a ona robiła mega klimat. Obawiam się też czy netflix nie maczał palców w drugim sezonie. Ma ktoś jakieś info?

ocenił(a) serial na 9
squirrelkuss

Dla mnie też ten serial był bardzo interesujący. Główni bohaterowie nieszablonowi. Obsada bardzo dobrze dobrana, mądre dialogi i refleksja - to odróżnia koreańską produkcję od innych thrillerów prawniczo - kryminalnych. Drugi sezon może nie był tak bardzo frapujący, ale w miarę oglądania wątki się rozkręciły i nie żałuję. Na końcu ciężko mi było się rozstać z głównymi bohaterami. Szkoda, że to już koniec. Pozostaje czekać na inne pozycje? Jakie seriale koreańskie jeszcze polecacie? Ja z czystym sumieniem polecam Life.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones