PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94336}

Strażnik Teksasu

Walker, Texas Ranger
6,1 23 775
ocen
6,1 10 1 23775
5,8 5
ocen krytyków
Strażnik Teksasu
powrót do forum serialu Strażnik Teksasu

Witam wszystkich forumowiczów i fanów owego serialu. Czy ktoś ma dostęp do nieocenzurowanych odcinków oraz tych, w których sceny walki nie były poucinane ? Nie dziwne że swego czasu z Chucka Norrisa banda debili zrobiła pośmiewisko, jeśli telewizje puszczali odcinki w których Walker rozwalał przeciwników dwoma kopnięciami, bo jakimś matołom uwidziało się powycinać kompletne sceny walki ... Nerwicy dostaję z tego powodu jako wielki fan Chucka Norrisa ...

ocenił(a) serial na 9
Dzwiedz_filmweb

Praktycznie wszystkie odcinki Strażnika Teksasu z polskim tłumaczeniem są dostępne na stronie freedisc, u użytkownika lidia70. Można tam znaleźć nagrania Strażnika z Universal Channel oraz TV4.

Stacja TNT, która obecnie emituje serial z Chuckiem Norrisem w głównej roli, kompletnie się kompromituje, pokazując odcinki skrócone o główne wątki.

W ramach ciekawostki na portalu Facebook (fanpage: "Walker texas ranger español latino") są dostępne wszystkie odcinki, bez polskiego tłumaczenia, lecz w 100% pełne. Mają one po 45-46 minut każdy. Na wcześniej wspomnianym portalu freedisc epizody trwają po 42-43 minuty, co świadczy, że niektóre sceny zostały ucięte - na szczęście nie najważniejsze.

Mikser_ek

Posiadam odcinki z Universal Channel, one są poucinane podobnie jak te z TNT ... Niestety ... Oglądam odcinek po odcinku i z kompletnym niesmakiem odtwarzam sobie na YouTube sceny walk z poszczególnych odcinków w wersji oryginalnej ... Praktycznie w każdym odcinku z Universala walki Walkera są poucinane ... ... ...

Co do stacji TV4 posiadam dwa pierwsze sezony emitowane w tej stacji gdzie lektorem jest Paweł Straszewski i tam odcinki są pełne, walki niepoucinane tak jak w oryginale ...

Pytanie czy TV4 emitowała również sezony od 3ciego w górę ??

Dzwiedz_filmweb

Widzę teraz że są również sezony od 6 w górę ... A więc co z sezonem nr 3, 4 i 5 ? Bo te z Universalu to szkoda oglądać ...

ocenił(a) serial na 9
Dzwiedz_filmweb

TV4 w 2020 i na początku 2021 wyemitowała wszystkie odcinki z wyjątkiem pilotażowych (w Polsce zaliczanych do sezonu I) Strażnika Teksasu z tłumaczeniem Straszewskiego.

ocenił(a) serial na 6
Mikser_ek

Jaki lektor czyta na TNT ?

ocenił(a) serial na 9
Liuton

Czyta dwóch lektorów. Oczywiście nie równocześnie w jednym odcinku. Niestety nie zapisałem sobie nazwisk. Nie jest to na na pewno Knapik, Utta, Straszewski - piszę o tych postaciach bo w przeszłości czytali Strażnika.

ocenił(a) serial na 6
Mikser_ek

A odcinki są ocenzurowane z walk ?

ocenił(a) serial na 9
Liuton

Widziałem większość odcinków od pilotażowych (seria I) do początku sezonu VII. Praktycznie wszystkie sceny walk były ucięte, a niektóre ominięte w emisji.

Dzwiedz_filmweb

Tak samo mnie to wk..nie da się oglądać że niby za brutalne to niech przesuną na 21 ..A nie w kulki lecą .

Dzwiedz_filmweb

cześć
pisałam tu na forum w innym temacie, że stacje telewizyjne oszalały, cenzurując Strażnika Teksasu.
Polsat - przy premierowych odcinkach - nie cenzurował, puszczali normalnie, bez spiny
ale teraz czasy się zmieniły i musi być poprawność polityczna...
wiecie - 'policjant nie używa przemocy', bo jeszcze jakiś bandzior mógłby się obrazić

śmieszne.

niestety - nie mam nagrań z polsatowskich emisji, bardzo żałuję,
ale znam serial na pamięć i jak oglądam coś na YT z uniwersalu albo hallmarka albo tv6, to dostaję szału, bo wiem, że dana scena wyglądała, brzmiała ( i smakowała ) inaczej.
w obecnych czasach wycięli nawet "scenę łóżkową" w odcinku "And justice for all" z ostatniego sezonu....
śmiech na sali.

Dzwiedz_filmweb

Jest ma cda

Ruben_fw

nieocenzurowany,
niepociety sezon 9 jest na cda??

kolekcjonerr

Sprawdź sobie ale chyba nagranie z tv4

Ruben_fw

czyli okrojone,bo nieskoroje tylko w usa jest

kolekcjonerr

no ale w USA też zmieniali, majstrowali i przemontowali, bo np. na nagraniach na dvd podłożyli inne ścieżki dźwiękowe (ślub Walkera i Alex, odcinek "Showdown at Casa Diablo" i jeszcze parę innych). Ale raczej nie ingerowali w samą treść odcinka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones