PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94336}

Strażnik Teksasu

Walker, Texas Ranger
6,1 23 773
oceny
6,1 10 1 23773
5,8 5
ocen krytyków
Strażnik Teksasu
powrót do forum serialu Strażnik Teksasu

Nie wiem, czy kojarzycie odcinek serialu "Martial law" - w Polsacie "Stan wyjątkowy"
w II sezonie (16 odc.) mieliśmy gościnne występy Walkera, który szukał morderców jednego ze strażników Teksasu.
dość płynnie połączono treści dwóch seriali i zrobili dwuodcinkowy set - pierwszą część w "Stanie wyjątkowym", drugą w "Strażniku Teksasu".
wejście Norrisa przezabawne, na dzień dobry knock out w 13 minucie i - wstawka z głównego motywu muzycznego...
jestem ciekawa, czy ten odcinek został dodany jako materiał specjalny do oficjalnej kolekcji "Strażnika Teksasu"
wiecie coś może na ten temat? :)

ocenił(a) serial na 9
_Ka_ro_li_na

Niestety nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie.

Natomiast pierwszy raz widziałem odcinek 19, sezonu 8 pod tytułem "Wielka czystka" w sierpniu 2009, w TV4, a potem, w lipcu 2010, w Polsacie. Dlaczego o tym piszę? Bo wtedy nie wpadłem na to, że może to być kontynuacja już rozpoczętego wątku. Dopiero w sierpniu 2014, gdy Strażnik był pokazywany przez TV6 zaczęło mnie zastanawiać, szczególnie po scenie w kwaterze głównej Strażników, gdy Cordell Walker odpowiada co go spotkało w Los Angeles podczas aresztowania Eagletona - mordercy. Cordell powiedział wtedy, że współpracował tam z Sammo. Przypomniałem sobie, że Sammo to główny bohater "Stanu wyjątkowego" i obejrzałem odcinek z Walkerem. Z tego co pamiętam Honor Among Strangers - sezon 2, odcinek 16 jest dostępny do obejrzenia w sieci tylko, w języku angielskim, niestety nie znalazłem z polskim tłumaczeniem. Co do samego połączenia jednej fabuły w dwóch serialach - fajna sprawa. Oba odcinki miały swoją premierę w CBS 19 lutego 2000, jeden po drugim.

Cieszę się, że zauważyłaś taką sprawę i utworzyłaś wątek.
Ja odpisuję po czterech latach. Mam nadzieję, że doczekam się na odpowiedź szybciej niż Ty. :) Pozdrawiam!

Mikser_ek

cześć
ja rzadko piszę na FW - ale akurat na forum Strażnika, to chętnie, jeśli jest o czym

krótko po stworzeniu wątku kupiłam sobie cały zestaw płyt z serialu

i niestety - nie było tam uzupełnienia w postaci crossovera z Martial Law.

:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones