PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657033}

Stróż prawa

Copper
7,0 1 294
oceny
7,0 10 1 1294
Stróż prawa
powrót do forum serialu Stróż prawa

A było tak dobrze

ocenił(a) serial na 6

Chyba powinna istnieć możliwość oceniania poszczególnych sezonów na tym portalu. Pierwszy
sezon "Copper'a" był naprawdę dobry, zapowiadało się, że mogę kolejny tytuł dodać do kolekcji.
Niestety...póki co, drugi - totalne rozczarowanie.

Gezurtia

Pierwsza połowa 2-go sezonu faktycznie rozczarowuje, ale druga przewyzsza poziomem cały 1 sezon o jakieś kilka klas. Mniej wiecej od 5-go odcinka zrobiło się mrocznie, brutalnie, poważnie i generalnie bardzo dobrze. Niektóre z ostatnich odcinków wręcz miażdżą.

sever

np. 7 odcinek - niby taki rozlazły i o niczym, a tu proszę ;)

pixi222

Ano. Z przyjemnoscią odszczekuje swoje wczesniejsze narzekania. Miło patrzec jak serial z odcinka na odcinek jest coraz lepszy i bardziej klimatyczny. :) Mam tylko nadzieje, ze nie wplątają Corcorana w romans z tą "słomianą wdówką w opałach", bo sie zrobi tandetnie...

sever

Myślę, że panna Heissen nie pozwoli na to ;)

pixi222

Patrzac na zwiastun nastepnego odcinka, to panna Heissen bedzie teraz miała wyrzuty sumienia po smierci wiadomej osoby (bo dala jej do zrozumienia ze Kevin jest ojcem dziecka, ktorego sie spodziewa, co pogłebiło jej depresje), wiec nie sadze zeby miała ochote dalej sie wtracac w sprawy miłosne Corcorana i generalnie walczyc o niego. No ale poczekamy, zobaczymy... Moim zdaniem w ostatnim odcinku scenarzysci mocno zasugerowoli, ze Kevin bedzie chciał poszukac szczescia u boku tej małej, czarnej. ;)

sever

nawet jeśli, to pewnie długo sielanki nie będzie ;) Oby. Z drugiej strony Corcoran ze swoim sumieniem może się teraz mocno przykleić do Heissen, gdy dobie się o dziecku...

pixi222

No ale w sumie do konca nie wiadomo czy to dziecko jest jego.

sever

On wydaje się takim facetem, że uwierzy jej na słowo :P, ale rozumiem. Sama nawet wymyśliłam, że to dziecko może być tego Generała Donovana...

pixi222

"On wydaje się takim facetem, że uwierzy jej na słowo :P,"

Ale poki co, ona nawet nie stare się mu tego wmawiać.

"Sama nawet wymyśliłam, że to dziecko może być tego Generała Donovana..."

No coś w tym jest. Moze faktycznie trafiłaś w sedno.

sever

Jeszcze mamy 6 odcinków to wszystko przed nią ;), a sytuacja się zmieniła, więc może być ciekawie.

pixi222

Szczerze mówiąc, to nie sądze ze informacja o tym czyje jest to dziecko, jakoś szczegolnie wpłynie na fabułę lub popchnie akcje do przodu.

sever

Dlaczego ? Dla faceta ważnym jest wiedzieć, czy to jego dziecko. Choć Corcoran pewnie zaopiekuje się nieswoim tak samo jak swoim ;)

Gezurtia

Możesz oceniać nawet poszczególne odcinki, jest taka możliwość.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones