PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127507}

Stellina

Estrellita mía
6,3 171
ocen
6,3 10 1 171
Stellina
powrót do forum serialu Stellina

Stellina znowu w TV :D

ocenił(a) serial na 7

Od poniedziałku do piątku o 13:40 na Tele5
Miałam już dawno dodać ten temat ale ciągle zapominałam:P Stellina to była moja pierwsza telenowela jaką oglądałam:P miałam wtedy jakieś 3,4 latka :D więc sentyment mam do niej:P Jakieś 2 tyg. temu przypadkiem na nią trafiłam i zaczęłam oglądać:P akurat był pierwszy odc. ;) Pozdro for all:***

m_a_c_88

A teraz leci na Polonii 1, akurat dziś przypadkowo trafiłam na 10 odcinek, ale dziwi mnie że aktorki grającej Stellinę-Sonię Mazza wogóle tu nie ma w obsadzie a już tym bardziej w Filmwebie!

Betinka

bo Stellinę grała Andrea Del Boca :)

ifcia

No fakt teraz poznałam po wyglądzie. Ale skąd wzięli tą Sonię to niewiem, nawet w Google jej nie ma

Betinka

Ja też nie wiedziałam o co chodzi. Oglądałam ten serial jako mała dziewczynka razem z mamą i siostrą. I żadna z nas (wielkich znawczyń latynoskich telenowel) nie zauważyła, że telenowela jest po... włosku. Włochy znane są z tego, że wszystko jak leci tłumaczą dubbingiem na włoski. Do Polski trafiła właśnie Stellina po włosku- nawet piosenka jest w tym języku. Łatwo daliśmy się nabrać ponieważ włoski i hiszpański są do siebie bardzo podobne więc w ruchu warg aktorów prawie wszystko się zgadzało. Ale się rozpisałam:D:D:D.
Koniec końców chodzi o to, że Sonia Mazza najpewniej była lektorką, która podkładała głos Andrei vel Stellinie.

Mam nadzieję, że wyjaśniłam.

April_MAY

Też sie nad tym zastanawiałem. Od kilku lat zastanawiałem sie kto pokłada głos Stellinie, ale dzięki naszej wspólnej rozmowie juz wiem ze to jest głos Włoszki Prościutto. Moim zdaniem połączenie włoskiego z hiszpańskim jest bardzo pomysłowy i intrygujący. Wczoraj zaczolem sie uczyć włoskiego i powiem szczerze ze widze różnice w ruchu warg bohaterek. W tej scenie kiedy sie rzucały na schodach, zobaczyłem ze to co krzyczy Prościutto jest niezgrane z ruchem ust Margaritty.
Ale to tylko moje prywatne spostrzeżenia. Proszę o szybka odpowiec mojej odpowiedzi .
Dobranoc

Tttomasz

Telenowela super. Lubię klimat lat 80-tych. Ubrania, wnętrza, samochody. Najbardziej podoba mi się Alessandra i Mirella.

m_a_c_88

Oglądałem wiele razy ten serial, jak jeszcze moja mama żyła oglądałem oczywiście z nią bo była wielką fanką tego serialu jak i innych seriali Argentyńskich.

Jednak za te zaniki pamięci wybranka Stelliny to miałem ochotę udusić reżysera, noż tak wkurzającego wątku ktoś normalny nie mógł wymyśleć.

Ale to i tak nie przebije Celeste gdzie w jeszcze mocniejszy sposób dowalano głównej bohaterce.

Nie mniej bardzo lubiłem to oglądać.

ocenił(a) serial na 7
ChubakaCieLubi

W telenowelach amnezja była dość popularna ;) Jakoś trzeba było przedłużyć ich perypetie.
Btw dziwnie się czyta swoją wypowiedź sprzed 13 lat

m_a_c_88

Stellina to temat na każdy rok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones