PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127507}

Stellina

Estrellita mía
6,3 171
ocen
6,3 10 1 171
Stellina
powrót do forum serialu Stellina

O niebo piękniejsza, z taką magią i lekkością. Andrea Del Boca tak słodko naiwna i dziawczęca. Ricardo Darin taki opiekuńczy, wrazliwy i wspaniały. Bajka.

fllama

Mi osobiście podobała się Allesandra i Mirella

ocenił(a) serial na 10
loko_3

Allesandra była niesamowita. Świetnie zagrała ta aktorka.

fllama

Oglądałem Stellinę i Luz Marię. Mi osobiście obie telenowele się podobają. A co Ci się jeszcze podobało bardziej w Stellinie niż w Luz Marii?

suzi323727

Od 15 sierpnia znów będzie na Polonii 1

loko_3

Polonia 1 wyświetla zawsze zdubbingowaną wersję włoską, nigdy nie w orginale ponieważ kupują wszystko z Włoch.

ocenił(a) serial na 6
fllama

Ja osobiście wolę Luzmarię. Bardziej odpowiadają mi aktorzy, i sceneria XIX-wiecznego świata. Ale może to kwestia przyzwyczajenia:) Stellinę jakoś dziwnie mi się ogląda

użytkownik usunięty
fllama

Ja wolę "Luz Marię". Uwielbiam filmy i seriale kostiumowe. Do tego "Luz Maria" ma o wiele lepszy soundtrack. Muzyka ze "Stelliny" jest denerwująca, niemal boli mnie od niej głowa. No i porównując główne role męskie... cóż. Nie da się ukryć, że Ricardo Darin do przystojnych nie należy. Ma wręcz tępy wyraz twarzy. Trudno uwierzyć, że w prawdziwym życiu mógłby być obiektem westchnień tylu kobiet. Christian Meier dosłownie miażdży w tym porównaniu. Angie Cepeda o wiele lepiej poradziła sobie w roli wieśniaczki, a później kobiety walczącej o odzyskanie rodziny. Andrea del Boca była taka jakaś nijaka. No i w "Stellinie" brakło ról Fefy, Amadora, Azuceny czy Chińczyka Vincente, które tworzyły zabawne tło w "Luz Marii".

ocenił(a) serial na 6

Zgadzam się :-D Jeszcze Sergio, Dr Agustin Gutierrez, Rodzina Aldamów...

ocenił(a) serial na 8

Mam odmienne zdanie. Ricardo Darin jest o wiele przystojniejszy od Christiana Meiera. Jego magnetyczne spojrzenie przyciąga przed ekran i znakomity aktor z niego. "Luz Maria" i "Stellina" obydwie świetne produkcje. Angie Cepeda należy do grona moich ulubionych aktorek, doskonała w każdej roli. Muzyka w "Stellinie" jak dla mnie fajna, szczególnie podoba mi się głos Andrei Del Boca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones