PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94650}

Star Trek: Stacja kosmiczna

Star Trek: Deep Space Nine
7,3 4 984
oceny
7,3 10 1 4984
Star Trek: Stacja kosmiczna
powrót do forum serialu Star Trek: Stacja kosmiczna

Słaby, cieńki i nudny.

ocenił(a) serial na 5

Będe obrazoburczy - myślałem ze konca TNG pod wzgledem nudy, i ciagniecia serialu na siłe nic nie przebije - zrobilo to DS9. Kupa przegadanych odcinków, nic nie wnoszącego pieprzenia u Quarka, pierwsze 2 sezony to dramat, potem tez niewiele lepiej. Większość odcinków poza dominium, i niektore odnosnie mitologii bajor mozna spokojnie przewijać. I tak niewiele wnoszą, a jest to strata czasu.

Na plus napewno jest cala historia zmiennokształtnych, dominum, kardasji, okupacji... niektore relacje miedzy bohaterami. Ale przyznam sie szczerze, ze ten serial mogli by skrocic o polowe, i poleciał by u mnie wiele gwiazdek wyzej.

4/10

ocenił(a) serial na 8
Floyt

Z krytycznego punktu widzenia wszystkie Treki wieją nudą ale nie o to chodzi. Żadna seria nigdy nie była nastawiona na jakąś porywającą akcję chociaż i takiej nie brakowało. Zacząłem sobie to odnawiać i teraz widzę masę błędów, nielogiczności ale przecież nie o to chodzi. Kiedy Treki pierwszy raz leciały w telewizji nie mogłem się od nich oderwać i teraz z przyjemnością do nich wracam nie przewijając odcinków [chociaż nieraz palec świerzbi ;)]

ocenił(a) serial na 5
reese

A to nieprawda - enterprise np nudą nie wieje. Są moze ze 3 odcinki które są nudnawe, i jeden ktory przewinałem (jak zobaczylem podstarzałego Rikera). Tak samo poczatkowo-środkowe sezony Voyagera - nudą tak strasznie nie śmierdzą. Bo np wezmy takie TNG. Zdarzaly sie odcinki niewyobrazalnie nudne. Ale przynajmniej mialy jakies dylematy moralne, ciekawe przeslanie - tutaj ? To wszystko wyglada jak taka stara podgnita szarlotka =)

ocenił(a) serial na 8
reese

Nie chodziło mi do końca o to że wieje nudą z każdego odcinka. Enterprise obejrzałem cały dzięki uprzejmości tv AXN która swego czasu puściła maraton i mimo wszystko miał swoje słabsze momenty. Zresztą chyba jak każdy serial. Pod tym względem nie stworzono jeszczy chyba takiej perełki, która powalałaby każdym odcinkiem.

Poza tym Enterprise to inna epoka Treka i nie chodzi mi tu o fabułę tylko produkcję [chociaż Voyager nawet się z nim styka]. Wiadomo że przy obecnych standardach gdyby nakręcono stare Treki tak jak wyglądają nie dotrwałyby do 7 sezonu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones