PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94650}

Star Trek: Stacja kosmiczna

Star Trek: Deep Space Nine
7,3 4 984
oceny
7,3 10 1 4984
Star Trek: Stacja kosmiczna
powrót do forum serialu Star Trek: Stacja kosmiczna

Quark i Odo

ocenił(a) serial na 9

Muszę się z wami czymś podzielić: DS9 uwielbiam przede wszystkim za ten duet:) W TNG uwielbiałem epizody w których na pierwszy plan wysuwał się Data, w Voyagerze najlepsze były odcinki z Q i doktorem, ale Quark i Odo z DS9 rządzą niepodzielnie:D Właśnie oglądam 9 epizod 5 sezonu i wybucham śmiechem z każdą kwestią.

Co do samego serialu, to z czystym sercem mogę go nazwać najlepszym z dotychczas oglądanych (TNG i VOY). Fabuła jest faktycznie błyskotliwa (jak na Star Trek), a tytułowej wędrówki wcale się nie odczuwa:) Nieco brakuje Borg'a ale mam nadzieje, że na przestrzeni najbliższych sezonów to się zmieni:)

Aż szkoda będzie się pożegnać w 7 sezonie;(

Pozdrawiam!!!

ocenił(a) serial na 9
James

Braku tytułowej wędrówki - brak opcji edycji postów - sorki

James

Borga to napewno nie będzie do końca serialu ale uwież mi, że całe legiony Klingonów i Jem Hadar skutecznie wypełnią ci te lukę. Sezony 6 i 7 DS9 to najbardziej dynamiczne sezony w historii Star Treka.

P.S
Ja uwielbiam DS9 i Voyagera:)

James

DSN to naprawdę najlepszy ze Star Treków.. W kilku innych tematach
obszernie uzasadniałem swój wybór, w każdym razie jeżeli chodzi o duety w
DSN to rzeczywiście Quark i Odo, ale nie można nie wspomnieć o Julianie i
Garaku!!

ocenił(a) serial na 8
goku1701d

Oprócz pana Elima Garaka, "zwykłego kardasjańskiego krawca", trzeba też dorzucić Gul Dukata, a zwłaszcza jego słowne potyczki z Garakiem. A propos... Jak na imię miał Dukat?

lt_col_John_Sheppard

Zgadza się. Bardzo lubiłem Dukata, szkoda, że okazał się całkowicie zły, olał córkę, zaczął eksterminację duszków Bajo :)

ocenił(a) serial na 8
goku1701d

Cóż. Dukat był Zły przez duże Z i dlatego tak kochaliśmy go nienawidzieć :-)

James

Odo i Quark są świetni :) Ich stosunki wydają mi się trochę podobne do stosunków między Tuvokiem a Neelixem: chłód, ironia i cięte riposty jednego vs. emocjonalność drugiego.

ocenił(a) serial na 9
James

Jestem fanem Voyagera, ale oglądałem go w przeszłości w C+ i TV4. Dopiero niedawno zgromadziłem wszystkie odcinki DS9, TNG i oczywiście Voyagera - i zamierzam ostro wziąć się za oglądanie. A w międzyczasie obejrzę jeszcze filmy pełnometrażowe, z których znam zaledwie połowę.
Czeka mnie niezła uczta.

ocenił(a) serial na 9
dependo

Ojj, zazdroszczę Ci.
Ja odczekam kilka lat, postaram się w tym czasie jak najwięcej zapomnieć i zabiorę się za wszystkie serie od nowa:)

ocenił(a) serial na 7
James

ha jestem swiezo po wszystkich sezonach wniosek jeden - MIAZGA!!!!!!! Poczatkowo troche sie meczylem przez dwa sezony ale jednak stwierdzilem ze zamiast olac pojde krok dalej, nie zaluje tej decyzji:D od sezonu 4 wpadlem jak sliwka w kompot, trzy tyg bez przerwy DS9.:D Duza w tym zasluga postaci bioracych udzial w tej kosmicznej epopeii, ogromny rozmach fabularny (szczegolnie po 5 sezonie) i te bitwy...ehhh cos pieknego. Klingoni, romulanie z federacja walcza ramie w ramie z poteznym Dominium - kto by kiedykolwiek przewidzial taki scenariusz:D bo ja nie he he. Wrocmy do postaci: rzeczywiscie gdyby nie quark i odo, nie byloby tak zabawnie:D ale drugi duet doktorek bashir i jego nieodlaczny druh chief o'brian t5akze daja rade, gul dukat prawie jak Vader nie wiesz czy go lubic czy nienawidzic, nieszablonowa postac, Garak to juz wogole przecina(akcja na opuszczonej stacji pokazala druga ta ciemniejsza strone mojego ulubienca). Oogolnie mowiac ciezko jest sie wyslowic, emocje nadal rzadza. Za tydzien jade jeszcze raz z koksem:D pzdr wszystkich fanow serii:D

Tessoq

Na You Tube jest fantastyczna składanka całej historii Dominium. Około 50 filmików dziesięciominutowych przedstawiających całą historię. Super ktoś to zrobił. Akurat dobre na weekend :)

http://www.youtube.com/watch?v=w4EkG-Miv00

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones