PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563587}
6,9 1 337
ocen
6,9 10 1 1337
Stacja
powrót do forum serialu Stacja

Owies, owies, OWIES!

ocenił(a) serial na 10

Naprawdę - takiego serialu jak ten mi brakowało.
Z pewnością ten rodzaj humoru nie trafia do wszystkich - wszak w dużej mierze to oparta na
kilku zdaniach scenariusza improwizacja i wygłupy panów Mecwaldowskiego i Kota jak i
pani Wszczołkówny. Ale mi się podoba, że aktorzy mogą wreszcie popuścić wodze fantazji i
nie trzymać się ściśle ram dla ich postaci. A te w "Stacji" są naprawdę barwne, bardzo
kontrastowe i przez to naprawdę ciekawe.

Szkoda, że serial nie dociągnął przynajmniej do kilkunastu odcinków. Przecież sam
Mecwaldowski w wywiadzie dla Telewizyjnej mówił: "Nakręciliśmy cztery odcinki i mieliśmy
to robić dalej, ale nie wiem, dlaczego już tego nie robimy. Dziwię się, bo odbiór, że tak
powiem, społeczny jest kapitalny".

ptrx

Potwierdzam, serial jest genialny. Ponieważ lubię całą 3 bohaterów, dałam mu szansę.. i się zachwyciłam. Obejrzałam już parę razy każdy odcinek. Tata na początku patrzył mało zainteresowany, a potem ryczał ze śmiechu widząc człowieka-konia czy doktora Jugosłowianina :]. Tak samo brat-na początku sceptycyzm, a potem zachwyt. Oczywiście nie każdemu musi przypaść taki humor do gustu i pewnie dlatego nie będzie dalszych odcinków..a szkoda, bo ja mam dość mdłych, przewidywalnych Klanów, M jak Miłość itd. Serial Usta Usta, jak i ten dla mnie są powiewem świeżości w naszej nudnej jak flaki z olejem TV. Miałam nadzieję na dalsze odcinki..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones