PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=347578}

Sposób użycia

Rules of Engagement
6,8 5 445
ocen
6,8 10 1 5445
7,0 3
oceny krytyków
Sposób użycia
powrót do forum serialu Sposób użycia

wie ktos gdzie obejrzec juz sciagnac napisy do sezonu 2??
przez napiprojekt nie chce mi znalezc..

francuz88l

Do 3 sezonu tez nie ma, widocznie ten sitcom sie nie przyjal w polsce na tyle by robic do niego napisy. Szkoda, bo zamiast napisow do dobrej komedii, powstaje po 5-6 napisow do tej samej wersji Dr House, gotowe na wszystko czy Moda na Sukces (dam sobie glowe uciac, ze sa napisy PL do wszystkich odcinkow tego ostatniego serialu :P )

ocenił(a) serial na 9
francuz88l

Też ubolewam nad faktem, że serial w napisach PL jest pomijany, dlatego pozostaje oglądać z angielskimi. Dla mnie Jeff jest prześmieszny. : D

ocenił(a) serial na 7
francuz88l

Zacząłem tłumaczyć drugi sezon, już niedługo wrzucę napisy do pierwszego odcinka, jeżeli będzie więcej chętnych i napisy się przyjmą to wtedy myślę, że postaram się przetłumaczyć całość :)

pepe_p

super, musze znowu sciagnoc caly sezon:D ludzie napewno beda ogladac wiec tlumacz jesli masz czas i ochote!!dziex, 5 !!!

ocenił(a) serial na 7
francuz88l

2 pierwsze odcinki drugiego sezonu już przetłumaczone, powoli będę się starał tłumaczyć więcej, jak będę miał tylko trochę czasu

pepe_p

wlasnie skonczylem 1 odcinek, mistrzostwo !!!, wiec jesscze raz dzieki!!!

francuz88l

tak dzieki za tlumaczenie pepe

ziper_filmweb

a skąd bierzecie odcinki tego serialu?

pepe_p

i jak postępy w tłumaczeniu? :)

ocenił(a) serial na 7
madzikk_

Niestety ostatnio brak postępów, wszystko przez pracę i wyjazdy, mam nadzieję, że za niedługo znajdę trochę więcej czasu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones