PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=347578}

Sposób użycia

Rules of Engagement
6,8 5 445
ocen
6,8 10 1 5445
7,0 3
oceny krytyków
Sposób użycia
powrót do forum serialu Sposób użycia

O CO CHODZI?????

ocenił(a) serial na 1

Ok ja rozumiem że teraz czasy się zmeiniają, ale o co chodzi w tym serialu??? z czym on jest śmieszny??? ja oglądam
jak nie mogę usnąć ( działa rewelacyjnie) . skąd tak wysoka ocena? kto je dają bo jeśli dzieci z gimnazjum lub liceum to
prosze darujcie sobie durne komentarze

kasiastasia_2

Lepiej naucz się pisać zamiast oglądać filmy

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kasiastasia_2

Czyli moja rada była jak najbardziej słuszna. Chyba, że całe życie będziesz jechać na koniku, że twój analfabetyzm, wynika z pobytu w USA.. Ciekaw, że tam po kropce się pisze z małej litery i nie stawia się przecinków. Wstyd.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kasiastasia_2

Poproś kogoś, żeby przetłumaczył ten bełkot na jakiś zrozumiały język. Moze ktoś z rodziny rozumie co piszesz? Jeżeli jeszcze mówisz tak jak piszesz to współczuje.

ocenił(a) serial na 1
Adam_de_R

JESTES ZENUJACY!!!!!!!!!!!!! ROZUMIESZ TERAZ??? IDZ DO SZKOLY, ZNAJDZ DZIEWCZYNE I ZALOZ RODZINE JESLI MASZ OKOLO 25 LAT

Adam_de_R

Nie ma co się kłócić z idiotami, bo to jak walka z wiatrakami. Nie przetłumaczysz, a jeszcze czują chorą satysfakcję kiedy odpuścisz, bo myślą, że tak Ci dopiekli, że Ci w pięty poszło. Widzisz, wielka Pani w Ameryce siedzi, zna się na wszystkim najlepiej, a my biedne karaluchy w tej Polsze... cóż mamy do powiedzenia. Nic, bo w końcu tam jest Ameryka, tam się żyje. Ech...

ocenił(a) serial na 8
kasiastasia_2

Serio, "darujcie sobie durne komentarze"? Skoro Ty sobie nie darowałeś to dlaczego inni mają to robić? Jeżeli cię ten serial nie bawi to twoja sprawa, nikogo to nie interesuje! Jeśli ci się on nie podoba to dlaczego go oglądasz? Po prostu przestań i po kłopocie!

ocenił(a) serial na 8
Drizzer

dokładnie

ocenił(a) serial na 8
kasiastasia_2

"Dzieci z gimnazjum lub liceum", a co Ty kurde już na emeryturze jesteś ? nie wiem czemu prawie wszyscy tak się czepiają tego gimnazjum... Żeby nie było, ja mam już te etapy edukacji za sobą ;)

kasiastasia_2

nikogo nie interesuje twoje zdanie .

ocenił(a) serial na 8
kasiastasia_2

Po znaku interpunkcyjnym typu znak zapytania, pisze się z dużej litery.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones