PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=347578}

Sposób użycia

Rules of Engagement
6,8 5 445
ocen
6,8 10 1 5445
7,0 3
oceny krytyków
Sposób użycia
powrót do forum serialu Sposób użycia

Wyjątkowo wtórny, z mdłymi, płaskimi postaciami, jak dla mnie mało śmieszny. Jedyną postacią, na którą jestem w stanie patrzeć w tym serialu jest Megyn Price w roli Audrey. Blondyn - typowy podrywacz, robiony chyba na bazie takich charakterów jak Barney z Jak poznałem Waszą Matkę, miał być chyba głównym "komikiem" serialu a jego żarty są żałosne. To samo mąż Audrey - rozumiem że taki miał być zamysł serialu, że mąż jest wiecznie jedzącym, przygłupim neandertalczykiem, ale chyba tylko Amerykanów mogą śmieszyć żarty, w których ten człowiek wciąż na nowo okazuje się być zdziecinniałym, nie mającym szacunku dla swoje żony kretynem.

Mi nie pasuje takie poczucie humoru, nic w tym odkrywczego ani błyskotliwego, zamysłem twórców miało być chyba pokazanie par na różnych etapach w swoich związkach, ale wyszła przygłupia papka dla mas.

ycon

Mam podobne odczucia

ocenił(a) serial na 3
ycon

dokładnie. Ogólnie lubię takie seriale ale mam wrażenie że ten stara się wybić dzięki naśladowaniu "jak poznałem waszą matkę" i kiepskimi żartami.

ocenił(a) serial na 8
izikx

Barney ma być podobny do Adama? Ha ha ha! To takie zabawne...
HIMYM to zupełnie inny serial, może lepszy może niekoniecznie ale na pewno nie był on wzorem do Sposobu użycia, przecież postacie są zupełnie inne.

ocenił(a) serial na 3
ycon

mnie ten serial bardziej nudzi niż śmieszy, ale polska wersja ta dopiero poraża

ocenił(a) serial na 9
ycon

A mi się bardzo podoba. Jest udany w swojej prostocie a oglądanie go mnie odpręża. Polskiej wersji nie widziałem jeszcze.

ycon

Zgadzam się zupełnie. Serial mdły, nic nowego ani ciekawego nie wprowadza, a postacie są momentami wręcz żałosne. Szczególnie Jeff i Adam. Jeff tymi swoimi męskimi szowinistycznymi do bólu, kretyńskimi odzywkami i całym swoim sposobem bycia (poruszania się, mówienia, nawet patrzenia, jakby był 24h/dobę naćpany albo pijany) sprawia, że mam odruchy wymiotne. Taki zidiociały cwaniaczek, nie rozumiem, dlaczego Amerykanów śmieszy tego typu postać. A Adam, to kretyn, jakich mało. Tak uderzająca głupota sprawia, że naprawdę mi żal aktora, który zgodził się to zagrać. Mi by było zwyczajnie wstyd. Całkiem ok są postacie obu dziewczyn, tylko zastanawiam się, jak można żyć z kimś takim jak Adam i Jeff. Dla mnie ci faceci są jedną wielką porażką. Oni nie śmieszą, nawet nie są obojętni. Są zwyczajnie skretyniali, co sprawia, że cały serial spada na zupełne dno.

ycon

Do tego wszystkie odcinki podobne do siebie a najbardziej wkurzający jest mąż Audrey ,tak sztucznej gry to nawet w naszych serialach nie ma ,z początku mi się ten serial podobał ale teraz zobaczyłem na Fox comedy i widzę jaki serial jest płytki. Jedyny zabawny aktor to David Spade.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones