PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696081}
7,4 339
ocen
7,4 10 1 339
Space Dandy
powrót do forum serialu Space Dandy

anime dobre?

ocenił(a) serial na 10

mi podoba się wszystko w tym anime, lejąc na fabułę mamy wszystko czego można
zapragnąć, bardzo fajne wstawki typu wormhole na asteroidę gdzie jakiś koleś robi ramen,
przepiękne kolory i kreska, muzyka pasująca do sytuacji jak i całego futurystycznego klimatu,
dobre teksty, morały mniejsze, większe w każdym odcinku... tylko do fabuły można się
przyczepić, że odcinki nie są ze sobą powiązane, ale oglądając coraz to kolejny odcinek
jestem po prostu zachwycony ;)
oczywiście nie wszystkie odcinki są przepięknie rozplanowane, są lepsze i gorsze, ale
całokształt jak dla mnie zasługuje na 10, bo jeszcze nie widziałem tak kosmicznego serialu,
ładnie to poplątane, niby ogląda się filler a jednak nie

ocenił(a) serial na 5
Brejkor

no ja nie jestem zachwycony ta serią i zapewne ten sezon będzie ostatnim jaki oglądam....

Vitek85xxx

No muszę się zgodzić ja oceniłem na trójeczkę ):

ocenił(a) serial na 8
Brejkor

Zgadzam się, chociaż mnie długi czas odstręczała od tego tytułu właśnie kosmiczna fabuła, bo wiele jest takich nudziarskich odsłon kosmosu. To jednak ta pozycja jest wybitna. Humor, absurd i abstrakcyjność tego anime jest zdecydowanie z wyższej półki. Ciekawa animacja, zmienna kreska, czasem coś na poważnie (niestety), ale całość zasługuje na najwyższą notę. Dawno już nic mnie tak nie rozbawiło ;-)

ocenił(a) serial na 6
Brejkor

słabe, kreska, muzyka
cowboy bebop w krzywym zwierciadle

fabio

Co do porównania to chyba też o to chodziło ;)

ocenił(a) serial na 8
Brejkor

Ogląda się przyjemnie, są odcinki lepsze i gorsze, twórcy musieli mieć dobrą zabawę, a i ja się dobrze bawię przy oglądaniu. Jest śmiesznie, czasami osiąga poziom absurdu(zespół muzyczny, który nie ma nawet kawałka, ale kłócą się o wszystko), niewymagająca fabuła, czasem jakiś lepszy kawałek w końcówce poleci, no i zawsze jest jeszcze Dandy :) Czekam na zakończenie, może być nawet dobre znając Watanabe.

ocenił(a) serial na 10
Brejkor

dawno zadne anime mnie tak nie wciagnelo, normalnie milosc od pierwszej nuty glownej piosenki, 10/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones