PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=805677}

Sowi Dom

The Owl House
8,5 1 515
ocen
8,5 10 1 1515
Sowi Dom
powrót do forum serialu Sowi Dom

OPIS

ocenił(a) serial na 7

Opis jest całkowicie niepoprawny XDDDDD królestwo demonów? nastolatek? wojownik? walczą z siłami zła? Komuś się chyba seriale pomyliły :D

Rrouge

Luz Noceda w momencie debiutu ma 14 lat, więc jest nastolatkiem, bo jest czternastolatką.

Pomijam już fakt, że Hooty lorowo DOSŁOWNIE jest demonem.

Iddri

Edit: Zresztą nie tylko Hooty.

ocenił(a) serial na 7
Iddri

Najwyraźniej nie zauważyłeś o co chodzi, pierwotny opis opisywał Luz jako chłopaka, nie dziewczynę :) Boiling Isles nie jest też jako tako po prostu KRÓLESTWEM DEMONÓW, bez sensu piszesz że Hooty jest demonem skoro jest to oczywistość, oglądałem cały serial, King był nazwany po prostu wojownikiem i kilka innych kwiatków żenujących było w opisie,  48 osób się wyraźnie ze mną zgodziło, ch*jowe tłumaczenie opisu było i tyle i więcej wspólnego miało z Star KONTRA SIŁY ZŁA, aniżeli z The Owl House, obecnie jest zmienione na lepsze i o wiele bardziej sensowne "Nastolatka przypadkowo trafia do świata demonów. Wraz z nowo poznanymi przyjaciółmi odkrywa świat pełen magii i potworów." TO JEST DOBRY OPIS, poprzedni był żartem jakimś.

Rrouge

A powiedz mi skąd mam wiedzieć, że 3 lata temu opis był inny? Nie cofnę się w czasie, by móc to potwierdzić lub zaprzeczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones