PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96165}

Smerfy

Smurfs
7,8 51 816
ocen
7,8 10 1 51816
7,4 9
ocen krytyków
Smerfy
powrót do forum serialu Smerfy

Ulga :)

ocenił(a) serial na 8

Telewizja Polska w końcu zdecydowała się znów pokazać starą werję Smerfów z głosem Drzerzewicza. I dobrze, bo od tej "odświeżonej" wersji juz mi się robiło niedobrze >:-P. Znów w ostatni piątek w TVP 1 wyemitowano starą wersję Smerfów: I NIECH TAK ZOSTANIE!!!

Konieczko

No proszę, a ja zaprzestałam oglądania "Smerfów", bo nie przepadam za odcinkami ze Smerfikami. No i dubbing oczywiście już nie ten... A TVP dalej emituje Smerfy? Jeśli tak, to kiedy? Będę bardzo wdzięczna za info. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 8
limani

Smerfików TVP obecnie nie pokazuje... ale nowa wersja znów wróciła na antenę, k****, niech to licho!!! (very sorry) za długo się cieszyłem >:( Domyślam się przyczyny. Stare taśmy ze smerfami już ładnych parę lat mają, na ekranie był widoczny nieco trzęsący się obraz, ciut gorszej jakości. Podejrzewam, że nowa wersja ponownie powróciła z powodu petycji jakiegoś gada, któremu to się to nie podobało. Druga opcja jest taka, że TVP nie chciała puszczać słynnej belgijskiej produkcji z obrazem "takiej" jakości robiąc sobie u konkurencji bądź innych krajów antyreklamę i złe zdanie.
Ale mimo to i tak apeluję do TVP: jeśli nie ma zastrzeżeń, puście starą wersję! I gwiżdżcie na konkurencję. Nikt oprócz was przecież nie puszcza Smerfów, nawet CARTOON NETWORK. Please...
PIĄTEK, 19.00, TVP 1 - emisja Smerfów. Pozdro limani ;)

Konieczko

Uuuuuuu, no to wielka szkoda. W razie czego również apeluję do naszej kochanej TVP...

Dzięki za odp. Pozdrawiam również :)

Konieczko

Szczerze mówiąc, nowa wersja jest do bani. Zero akcji i efektów "rodzinnych" - poszło za Bobem Budowniczym.

Konieczko

o tak! nowe smerfy są do DUP..............

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones