PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96165}

Smerfy

Smurfs
7,8 51 809
ocen
7,8 10 1 51809
7,4 9
ocen krytyków
Smerfy
powrót do forum serialu Smerfy

ja jako dziecko oglądałem takie bajki jak SMERFY, GUMISIE itp i bardzo mi się te bajki podobały a teraz dzieci nic innego tylko POKEMONY! jak to można oglądać?! to dziadostwo nie ma nic wspólnego z bajkami!

ocenił(a) serial na 9
radzoo

Gdybym był dzieckiem pewnie niewidziałbym różnicy
(niestety).Z perspektywy czasu widać że smerfy,Muminki czy gumisie znajdujące się kilka klas wyrzej od pokemonów,robiene z pasją i polotem wciągały niczym pierwsze odcinki z archiwum x,no i nauczyć sie z tego czegoś można było.A teraz?Każdy widzi...

ocenił(a) serial na 10
radzoo

Ooo... Kiedyś to były super bajki! Gumisie, Smerfy, Muminki... Długo by wymieniać. Pamiętacie bloki popołudniowe? Zawsze leciała bajka, program dla dzieci i serial dla młodzieży. A teraz? Sam szajs w tej telewizji!!!!!!!

Kay_J__N_

RACJA! STARE KLASYKI RULEZ. A TE SZAJSOWATE GÓWNA TYPU POKEMON. BOB BUDOWNICZY ITP. PASZŁY WON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

ocenił(a) serial na 10
radzoo

Co macie do pokemonów :P Pikaczu rulez!! ;P
A tak naprawdę to nie ma co porównywać... tęsknię za smerfetką :)

ocenił(a) serial na 4
radzoo

Smerfy po prostu nie wytrzymują próby czasu. Taka uładzona bajeczka nie będzie się podobać. Gumisie przynajmniej nie są takie ugrzecznione.
A Pokemony? Są w sumie ok. Za mocno skomercjalizowane, ale ok. A co, będziecie wkręcać dzieciom kit, że przemocy nie ma?

radzoo

Ja wolę niektóre Japońskie anime, niż Smerfy. Smerfy nie lecą od wielu lat, a niektóre anime na prawdę ciągną się w nieskończoność i można je oglądać przez wiele lat. Oglądasz jak jesteś dzieckiem, stajesz się dorosły i nadal oglądasz, bo masz sentyment :-) Niektóre anime na prawdę się ciągnę. Głownie takie dla najmłodszej widowni, typu Sazae-san :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones