PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=87960}

Simpsonowie

The Simpsons
8,0 78 186
ocen
8,0 10 1 78186
8,6 18
ocen krytyków
Simpsonowie
powrót do forum serialu Simpsonowie

re:mini.scencje

ocenił(a) serial na 8

ostatni sezon, może to i lepiej, zadyszki dostał mocnej, szczególnie pod koniec, a inne podublował już tyle razy, że bez żalu może odejść na zasłużoną emeryturę..

ocenił(a) serial na 8
Westernik

ps. tylko bez dorabiania sobie do niej, proszę..

ocenił(a) serial na 9
Westernik

A skąd informacja, że to koniec?

ocenił(a) serial na 8
marianos87

oj, dokładnie to ci nie powiem, czytałem gdzieś po prostu.. swoją drogą czytałem też o hanku azarii, któremu dyktatura politycznej poprawności zabroniła podkładać głos pod hindusa apu pracującego za ladą w markecie jako iż azaria jest biały a hindus, cóż, biały nie jest po prostu, co uważane jest za rasistowskie - nie wiem czy jest to (ta dyktatura znaczy się) bezpośrednią przyczyną zawieszenia serialu, niemniej warto odnotować iż takie skądinąd zupełnie absurdalne dziwowiska planetarne mają swoje miejsce na tej najgłupszej z planet na tym najlepszym ze światów..

Westernik

Noo ja to az sie dziwie ze tyle odcinków i sezonów powstało, ze zawsze jest jakis temat ciekawy do omówienia. A nawet nie widziałam wszystkich odc szczególnie tych początkowych xD

ocenił(a) serial na 8
Delphine_Mare

pytanie, czy mnogość tematów do omówienia koniecznie musi się przekładać na ilość wyprodukowanych odcinków? czy nie można np. wynajdywać dla tych treści innych form, porzucać projekty w momencie ich szczytowej popularności na rzecz innych pomysłów w służbie tak zwanego rozwoju artystycznego? aby te cudowne skądinąd, choć głównie w momencie powstawania projekty nie zaczęły nam po dziesiątkach lat ciągłego maglowania aż do przysłowiowego zarzygania już bokiem wychodzić..

popatrzmy dla kontrastu na konsekwentny rozwój kariery artystycznej ricky'ego gervaisa: Biuro - dwa sezony, dwanaście krótkich odcinków + odcinek specjalny i koniec. Extras - dwa sezony, dwanaście krótkich odcinków + odcinek specjalny i koniec. Derek - dwa sezony, dwanaście krótkich odcinków + odcinek specjalny i koniec. Life Is To Short - trzynaście krótkich odcinków, koniec, i tak dalej, i tak dalej.

amerykanie mają po prostu jakieś naturalne skłonności, by zajechać każdy pomysł mnożąc byty ponad konieczność aż do granic zupełnej nieprzyzwoitości - i oto właśnie powstaje kolejny sezon Simpsonów, z natury rzeczy swojej oraz czasów w których jest on kręcony ugrzeczniony, okneblowany, ocenzurowany (skoro hank azaria oficjalnie przeprasza za apu) nie wiadomo właściwie dla kogo i po co..

no, ale nic to, pozostaje przywołać końcową dedykację dla hutników z jednego z moich ulubionych odcinków: just keep reaching for that rainbow, boys!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones