PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=87960}

Simpsonowie

The Simpsons
8,0 78 149
ocen
8,0 10 1 78149
8,6 18
ocen krytyków
Simpsonowie
powrót do forum serialu Simpsonowie

Witam.
Ostatnio w na jednej stronce wśród Urban Legends przeczytałem o zaginionym odcinku simpsonów.
Był to odcinek całkiem inne niż wszystkie, postacie wydawały się przewrażliwione, porywcze, ogólnie złe. Odcinek był o jakiejś wycieczce, na która rodzinka wybierała się samolotem. Po starcie samolotu okno zostało wybite, a Bart zassany i rozerwany - to jest zginął. Nast. w jakiś dziwny sposób rodzina zaczęła płakać, ich płacz zdawał się nie mieć końca, obraz zaczął się zamazywać i została pokazana akcja chyba rok później. Cała rodzina odwiedziła Barta, ale na jego nagrobku leżało jego ciało, tak samo zmasakrowane jak w samolocie. Na ten widok rodzinka zaczęła...płakać. Był to płacz taki jak wcześniej. Następnie zaczęły się napisy końcowe, a po nich przedstawiona była cała rodzinka, tyle, że martwa. Każda z postaci była bardzo dobrze odwzorowana, pomimo słabej jakości odcinka.

Uff, się rozpisałem na temat tego co wiem. Osobiście Simpsonów nie oglądam, ale coś tak dziwnego jak w/w odcinek chętnie bym obejrzał, rozumiecie ciekawość ;)
Myślę, że ten odcinek to tylko wymysł, ale może...
Pozdrawiam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Kerakk

A może to któraś część "strasznego domku na drzewie" (parodie filmów szczególnie horrorów wg Simpsonów)?
Były już takie jak: Lśnienie, Mucha, Koszmar Minionego Lata itp może więc i taki odc. jest...

Kerakk

To na pewno żaden odcinek z hallowen. Pierwsze słysze o takim odcinku a ogladałem na 100% wszystkie które oficjalnie wyszły.

ocenił(a) serial na 10
Kerakk

Pierwsze słyszę o takim odcinku, a oglądałam wszystkie, włącznie z treehouse of horror. Może to jakiś fan robił? Z opisu wygląda raczej jak zdrapek i ten drugi.

ocenił(a) serial na 8
Kerakk

Też to ostatnio czytałem. Ten odcinek rzekomo nazywał się "bart death". Widać że historia wyssana z palca.

ocenił(a) serial na 10
Kerakk

z tego co się orientowałam, to istnieje jeden zaginony odcinek który nazywa się Nazis on Tap i został wyemitowany 21 marca 1991 (USA) po odcinku Bart the Daredevil.
http://snpp.com/guides/nazis_on_tap.html
http://simpsons.wikia.com/wiki/Nazis_on_Tap

Moude_Bouvier

http://creepypasta-urban-legends-itd.bloog.pl/id,330741573,title,Zaginione-Odcin ki-Samobojstwo-Skalmara-Squidward-Suicide-Dead-Bart-Odcinek-66,index.html

Dave123

Najsłodsze jest to, że Matt dał adres tej strony losowo wybranemu fanowi, wierząc najwyraźniej na słowo, że ten go nie rozpowszechni, a on słowa dotrzymał ;)))))

A sama historyjka świetnie napisana ;)

Awdar

Cholera wie ile w tym prawdy z tą stroną i samymi odcinakmi ; ) ale fakt faktem jeśli takie odcinki istnieją to zastanawiam się po co zostały zrobione. O ile rodzina Simpsonów to serial bardziej dla dojrzałych widzów to taki epizod byłby jeszcze w stanie przejść pod kątem niesmacznego chorego żartu, ale już sprawa z kanciastoportym to miazga psychiczna dla dzieci xd

ocenił(a) serial na 10
Dave123

O w mordę długo bardzo już oglądam Simpsonów ale o tym odcinku nie słyszałem sam widok rysunków jest jakiś taki dziwny ciekawe czy historia jest prawdziwa i czemu taka była reakcja Matta

Piekielny_Scorpion

na yt są różne pokrojone wersje, niektóre się zgadzają z tymi fotami.

ocenił(a) serial na 9
Piekielny_Scorpion

Jakoś nie wydaje mi się, żeby to wszystko było prawdą, ale ten odcinek faktycznie chyba jest prawdziwy. Niemniej rzekome screeny z tej sceny są autentycznie chore i przestraszyłem się widoku martwego Barta. A jeśli nie przestraszyłem, to przeszły mnie ostre ciary....

ohjehr

Ludzie, ogarnijcie się. Widać przecież, że to bajeczka. Napiszę zupełnie wprost:
1) Groening nie dał by dojścia do odcinka, o którym chce zapomnieć, przypadkowemu fanowi. No jak? Jaką miałby gwarancję, że ten fan nie poda potem tego linku publicznie?
2) W ogóle po co link do tego odcinka miałby być dostępny w Necie?
3) Dlaczego facet, który dostał link do tego odcinka nie poda go (linku) publicznie? Bo boi się, że zniszcz nam kompy? Ok., wtedy wystarczy napisać "wchodzicie na własną odpowiedzialność, zniszczy Wam kompy, ale to Wasza decyzja, ja lojalnie Was ostrzegłem". I już Bo chce być lojalny względem Matta? Wtedy nie powinien w ogóle dawać opisu tego odcinka.
4) Odcinek niby był bardzo złej jakości, ale daty z grobów dało się odczytać tak? ;> Przy okazji, czy tylko ja miałem wrażenie, że zaraz się dowiem, że data śmierci większości postaci to 21 XII 2012 r.? ;)

Cała ta historia to taka miejska legenda, jak Candyman, Bloody Mary, Czarna Wołga czy Czakram Wawelski ;) Świetnie się ją czyta, ale to wszystko ;)

Awdar

Nie chciało mi się czytać, ale pierwszy ze screenów pochodzi z Simpsonów, gdy nie byli jeszcze pełnoprawnym serialem i byli na pogrzebie kogoś z rodziny: http://www.youtube.com/watch?v=NjZrJ_wHMA0

Zresztą to po prostu jedna ze strasznych historyjek, które lubią krążyć po sieci.

speiderman

Przeczytaj, bo to fajna historyjka i dobrze opowiedziana ;)

ocenił(a) serial na 8
Kerakk

Kurdę lubię czytać takie hystoryki Polecam Suicide Mouse. Ale Come On peopole to są fake'i jak cholera. Przecież jeżeli Matt by sie dopuścił takiego czegoś, już dawno by siedział w więziniu (Są granice, nawet twórcy South Parku o tym wiedzą :D)

Kerakk

Die_Simpsons-Dead_Bart-_Die_verlorende_Folge WPISZCIE TO W GOOGLE -.- TO ODCINEK O KTÓRYM MOWA

Denaturat833

przecież tego się nie da oglądać...

Kerakk

Czy nie każdy odcinek jest taki ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones