PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=87960}

Simpsonowie

The Simpsons
8,0 78 186
ocen
8,0 10 1 78186
8,6 18
ocen krytyków
Simpsonowie
powrót do forum serialu Simpsonowie

Wczoraj obejrzałem wersję kinową Simpsonów, strasznie mi się spodobało. Jakie odcinki serialu moglibyście mi polecić (te najśmieszniejsze)?

ocenił(a) serial na 9
Lobas

Mi się najbardziej podobały:
1. "Lemon of Troy" S06E24
2. "The Joy of Sect" S09E13

ocenił(a) serial na 9
klm89

The Joy of Sect - chyba jeden z najbardziej miażdżących odcinków :D Ale uwielbiam też Cape Feare (5 sezon bodajże).

użytkownik usunięty
Lobas

http://w893.wrzuta.pl/film/aYGCDH86Ovu/simpsonowie_kontra_lsnienie Jeżeli widziałeś 'Lśnienie' to powinno cię to zainteresowac : D Wprost lałam z Homera udającego Jacka Nicholsona : D

ocenił(a) serial na 10
Lobas

widzialem ich tyle ze ciezko wybrac ten najsmieszniejszy, a widzialem wszystkie i kazdy kilka razy
nie mam pojecia ktory byl najsmieszniejszy

1scena ktora siedzi mi w pamieci od zawsze to ta z tego odcinka jak meaggie miala wieksze iq od lisy i lisa uciekla z domu a na koniec w muzem simpsonowie wpadli do takiego wielkiego modelu ukladu pokarmowego
do rzeczy, chodzi o scene jak rozmowa jest o tym ze simpsonowe dziela sie na madre i "the others"^^
a bart lpie lise za ramie i mowi takim zajebistym glosem "welcome to the others "
nie wiem czemu ale ta scena miazdzy

użytkownik usunięty
El_Magiko

1x07 call of the simpsons - nie ma jak homer pomylony z yeti:P
1x12 crusty gets busted - początek cyklu sideshow Bob Vs Bart - kontynuacją którego jest między innymi "Cape fear wspomniane przez kogoś"
2x08 - dla sceny skoku deskorolką nad przepaścią:P
2x15 oh brother where are thou
3x03 - when flanders failed

w zasadzie w każdym sezonie (tzn z 18 które widziałem) są dobre odcinki które lubię, dla tego wymieniłem tylko parę z paru pierwszych. ale z simpsonami sprawa wygląda tak, że to jaki odcinek polubisz zależy w dużej mierze od płci, wieku - czy raczej etapu życia, itd. jeśli ktoś zaczął oglądać simpsonów mając 15lat na pewno doceniał inne odcinki niż będzie cenił w wieku lat 30. ktoś woli bardziej obyczajowe, ktoś bardziej absurdalne...
jedno co mnie rozczarowało to haloween speciale - czaiłem się na nie w każdym sezonie i są tylko średnie lub słabe - niewiele fajnych historii a jak już się trafi to w obrębie odcinka miesza się ze słabszymi dużo. choć parodia lśnienia była ok - doceniłem ją bardziej po przeczytaniu książki:P

ocenił(a) serial na 9

Może ten, w którym leśniczy podejrzewał, że niedźwiedź porwał Homera i powiedział, że ten prawdopodobnie jest wykorzystywany jako LEŚNA NAŁOŻNICA.?
A tak w ogóle to głupie pytanie, każdego bawi co innego.

ocenił(a) serial na 10
Lobas

Mój ulubiony odcinek to "Lisa's first word" - 10 odc. 4 sezonu.
Cholernie mnie śmieszy, a jeszcze wzruszyć potrafił :)

ocenił(a) serial na 10
Lobas

obejrzyj odcinek w którym Homer ma romans z mięsem na kebab, scena w motelu poprostu pozbawia tchu :D:D

ocenił(a) serial na 10
Lobas

Dla mnie najlepsze to
"Stark Raving Dad,, S03E01
"Bart the Murderer,, S03E04
"Flaming Moe's,, S03E10
"Krusty Gets Kancelled,, S04E22
"Deep Space Homer,, S05E15
"Treehouse of Horror V,, S06E06
"The Simpsons 138th Episode Spectacular,, S07E10
"Treehouse of Horror XI,, S12E01
"Treehouse of Horror XIV,, S15E01
"Pranksta Rap,, S16E09
"Treehouse of Horror XVIII,, S19E06
"Sex, Pies and Idiot Scrapes,, S20E01
"Treehouse of Horror XIX,, S20E04
"The Scorpion's Tale,, S22E15
"Treehouse of Horror XXII,, S23E03

Wiem ,że trochę tego jest ,ale wszystkim fanom simpsonów polecam odcinki powyżej.

meksykk_2

Tylko szkoda że nigdzie nie mogę obejrzeć Stark raving dad

ocenił(a) serial na 9
Lobas

Moim zdaniem s13e06 - "She of Little Faith" i generalnie wszystko z sezonów od trzeciego do piętnastego, później dobre odcinki zdarzają się coraz rzadziej.

sodar_filmweb

Nie wie ktoś przypadkiem, który to był odcinek z łóżkiem zrobionym przez Homera dla Barta? Jako oparcie miał strasznego clowna. Dzięki za pomoc.

ocenił(a) serial na 10
El_Homo

to byl chyba sezon 5.

ocenił(a) serial na 10
El_Homo

sorry 4. Lisa's First Word

ocenił(a) serial na 9
Lobas

Wg mnie najlepsze są
s19e11 That 90's show
s 18e21 24 minutes
W przypadku tych dwóch raczej tylko dlatego że jestem ogromnym fanem 24 godzin i Nirvany, ale i tak odcinki są super :D
Poza tym jeszcze
s09e13 The Joy of Sect
s12e18 Trilogy of Error
Jest tego więcej ale to zdecydowanie najlepsze

HankMoody

Gdzie mogę obejrzeć kolejne części simpsonów?Bo canal+ miałem przez jakiś czas

ocenił(a) serial na 8
batman_fw

http://www.kreskowkazone.pl/odcinki-online_simpsonowie-1989

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones