PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111028}
7,1 19
ocen
7,1 10 1 19
Shortland Street
powrót do forum serialu Shortland Street

Widzę, że są dwa głosy. Ktoś oglądał i się nie pochwalił. Piszcie proszę, jak oceniacie tak mało znane w Polsce seriale. Shortland street z tego co wiem jest tasiemcem, któego akcja toczy się w środowisku medycznym. Ci co ocenili serial, nic nie napisali. Ach... a oglądaliście go w ogóle? Jak tak, to na jakim kanale ? Jakaś kablówa czy coś ?

ocenił(a) serial na 6
____10

przyznam się :) ja oglądałam. W latach 1995-1997 i bezpośrednio w Nowej Zelandii. Nie mam pojęcia czy to leciało w jakimkolwiek innym kraju, może w Australii. To takie nowozelandzkie "Na dobre i na złe", ale jednocześnie wylęgarnia talentów, bądź magazyn dla castingów. Nowa Zelandia to mały a w zasadzie niezbyt liczebny kraj, zdaje się, że w tym tasiemcu grali wszyscy nowozelandzcy aktorzy - można ich potem wypatrzeć np. we Władcy Pierścieni ;) Fabuła jak to w serialu, ale dla mnie w tamtym czasie było to kolejne źródło poznawania kraju, w którym żyłam. W innych okolicznościach pewnie nie traciłabym czasu na oglądanie ;)

solitaire_

Czołówka "Shortland street" z muzyką z "Na dobre i na złe":

http://www.youtube.com/watch?v=qSxtdfcVAcs

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones