PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726699}

Food Wars! The Second Plate

Shokugeki no Sōma
8,0 2 326
ocen
8,0 10 1 2326
Shokugeki no Sōma
powrót do forum serialu Shokugeki no Sōma

Kaloryczna bomba

ocenił(a) serial na 9

Świetne anime. Nie wyobrażałem sobie, że z tematyki jaką jest gotowanie można tyle wycisnąć. Podczas żadnego odcinka nie zawiało nudą. Akcja i budowanie napięcia stoi na wysokim poziomie. Nie można doczekać się kolejnego odcinka jak w przypadku Death Note, czy Mirai Nikki. Serdecznie polecam!

Zalety:
- ładna kreska, efekty też niczego sobie,
- wspaniała ścieżka dźwiękowa,
- niezłe budowanie napięcia,
- reakcje po kosztowaniu potraw:)
- nienachalne ecchi wprowadzone do anime z głową.
Wady:
- co jakiś czas postacie rysowane są w "dziecinnym" stylu. Niektórzy może to lubią, ja tego niestety nie znoszę,
- przewidywalność - główny bohater zawsze upada na cztery łapy. Można to zrozumieć przez to, że to komedia.

ocenił(a) serial na 6
Darkeer

Ło matko, serio? Jak dla mnie to miejscami było tragicznie, pierwsze 4 odcinki to istna droga przez mękę... Kompletna porażka przy próbie rysowania wrażeń smakowych, jak dla mnie widok kobiet dostających orgazmu (w dwuminutowych sekwencjach z chmurkami, drzewkami itp.) wywołuje jedynie NIEsmak.

A co do Twoich wad, to jak dla mnie SD było jednym z plusów. Dzięki temu w ogóle można powiedzieć, że to komedia. A co do przewidywalności, to nie wiem czego się po zwykłym shounenie spodziewałeś, misternej plątaniny wątków i motywów? o.0

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones