PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35672}

Sfora

7,3 12 184
oceny
7,3 10 1 12184
Sfora
powrót do forum serialu Sfora

Kupiłem ten serial na dvd jednak od odcinka 4 do 9 ( ostatniego ) no cóż po obejrzeniu tych 6 odcinków z 9 przyznam że akcja serialu jest ciekawa i interesujący wątek .Dobra rola Wilczaka czy Lubaszenki jednak mało akcji naprawdę brakowało mnie tych pościgów samochodowych lub strzelanin było strzelanie ale tylko jeden morderca który łaził z pistoletem z tłumikiem i likwidował ludzi zagrażających mafii ;(.No cóż ogólnie to ciekawa seria wątek Sulimy i jego syna czy poszukiwania zaginionej siostry .Kolberger był tutaj dobry chociaż tak jak powiedziałem brakowało mnie tych prawdziwych gangsterów mafiosów którzy zabijają bez litości i jakiś walk obcych sobie mafii tutaj była pralnia brudnych pieniędzy i jakaś wspólna pomoc mafioza z francji chyba ? .Tak to co mnie zaciekawiło to była ciekawa scena jak wdarli się w 4 odc na posesję tego mafioza i mu zakładali kamerki albo ten morderca zawodowy ,szkoda mnie Wilczaka że poległ pod koniec serialu ;(.No cóż mogli to lepiej zrobić więcej przemocy i tej policyjnej akcji jakiś strzelanin a tak zrobili serial przemyślany gdzie nie stawia się na akcję tylko na jakość ;(.No cóż ogólnie Buba tutaj także nie wypadł dobrze Gangster który pobić miał wspólników syna Sulimy tylko nie pokazali nawet tego pobicia ani nie pokazali jakiegoś Hardcoru na koniec tylko Sulima się ukrył w szklanej szafie i tyle że ją rozbił Lubaszenko i ich wydostał ;(.Tak więc trochę się zawiodłem ale ogólnie ciekawe było tak od końcowych odcinków jak ich śledzili pod bankiem obława na tego Mordercę była ciekawa :(.Ogólnie go polubiłem za to że nie jest przesadzony serial tak jak teraz te tvnowiskie produkcje :).

czemu w większości scen aktor zastanawia się 5 minut, robi dziwną udającą myślenie minę zanim cokolwiek powie? jak hamlet nad czaszką wypowiadający -być albo nie być, tylko że w zwyczajnych sytuacjach to dość komiczne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones