Sex Life
powrót do forum 2 sezonu

NIESTETY ZNISZCZYLI DOBRZE ZAPOWIADAJĄCY SIĘ FILM . LICZYŁEM ZE JEDNAK ZATRYUMFUJE RODZINA . A TU TOTALNA KLAPA . BILI ZAMIENIA KUPRA NA JAKIEGOŚ KLAP CUCHA . ORYGINAŁ LEPSZY . NO I DROGA DO KONTYNUACJI ZAMKNIĘTA

andb2967

Nie zgadzam się zupełnie. Jednak mężczyźni mają zupełnie inny pogląd na wszystko. Super, że wygrała prawdziwa miłość. I tak by Im ze sobą (znów) nie wyszło skoro go nie kochała, a on wreszcie zrozumiał i się pogodził z tym.

pyszczek192

A gdzie tu prawdziwa miłość . Morze jak poraniła . Jak go nie kochała po co zawracała mu dupę . A co z dzieciakami . W realu tak nie działa . Nie wierzę w wielką kochającą się rodzinę ' Jak dla mnie to chore . Kuper przeprasza że jest rogaczem na dodatek jest szczęśliwy ze zniszczyła mu dom marzenia .Karie re zawodową W filmie jest fajny fragment : Kuper mówi wprost jesteś miłościom . ale ty nie ........ Jak pani sugeruje że m... maję iny pogląd . Czy toksyczna jest lepsza , od poświecenia . Dzięki a opinie . Warto czasami po dyskutować Pozdrawiam .
.

pyszczek192

A gdzie tu prawdziwe miłości

pyszczek192

Jest takie przysłowie z c.. żony nie będzie A czy były się zmienił . Czy nadal nie będzie ją krzywdził bo miłość .

ocenił(a) serial na 10
pyszczek192

zgadzam sie

ocenił(a) serial na 10
andb2967

Taa. Nie ma to jak tkwić w związku do usranej śmierci ze względu na dzieci.. Jak komuś to nie przeszkadza ze nie kocha drugiej osoby i przyprawia mu rogi to jego sprawa. Mnie by taki związek nie interesował :)

olka19_19

Mnie też .Tylko pytanie kto komu przyprawia rogi I poco zawraca komuś dupę 9 lat i nagle nie kocha chore .

andb2967

Ludzie żyją w iluzjach , aż z nich wychodzą i się wydarza to co niespodziewane .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones