Sex Life
powrót do forum 1 sezonu

Po serialu nie należy spodziewać się zbyt wiele - wtedy ogląda się go przyjemnie. Jest to niewymagająca rozrywka i moim zdaniem fajnie się ogląda. Niestety zakończenie pierwszego sezonu było gwoździem do trumny w kategorii żenady i absurdu... A już miałam nadzieję, że serial pójdzie w dobrym, nieoczywistym kierunku

Sindy_

Zgadzam się. Zakończenie pogrążyło wszystko.

Sindy_

Tak! Nie twierdzę, że spodziewałam się cudów po serialu, ot fajny zabijacz czasu, ale zakończenie... Wg mnie nie powinno być drugi ero itp sezonu, bo o czym? Zakończenie pozostawiło mi taki niesmak, że cały serial jest dla mnie już na NIE. Oby nie było kontynuacji...

ocenił(a) serial na 9
Sindy_

Mam takie samo odczucie. Pierwsze 6 odcinkow oglądalam z zaciekawieniem. Nawet rozumiejąc główną bohaterkę, współczujac Bradowi tego dlaczego taki byl, i trzymajac kciuki za Coopera, zeby nie wpadl na pomysl zdrady.
Ostatnie dwa odcinki skopaly caly serial.
Chociaz rozmowa obu Panów byla wg mnie bardzo mądra. Powrot Coopera do zony i nawtykanie innym jak juz przetrawil co powiedzial Mu Brad tez ok. Zakonczenie fatalne. No masakra.
"Mozna kochac wiecej niz jedną osobe", ale to z jedną jestesmy do konca zycia. Nikt nie kaze Nam zamykac serca na klucz i zakopywac przeszlosc, bo dzięki niej jestesmy tacy jacy jestesmy.
Ale pojscie po przemyślaną zdradę, podczas gdy Mąż ogarnia dzieci i czeka w domu to czysty egoizm. I ta koncowka przekreslila dla mnie ten serial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones