Sex Life
powrót do forum 1 sezonu

Szkoda

ocenił(a) serial na 4

Po pierwszych odcinkach współczułam bohaterce, bo myślałam, że nie ma nic gorszego niż samotność w związku. Niestety po obejrzeniu wszystkiego jestem bardzo zawiedziona. Jeśli Netflix chciał pokazać, że nie ma żadnych wartości w życiu i jeśli nie można mieć wszystkiego to można kłamać i kombinować bez konsekwencji to brawo, udało się. W świecie, w którym i tak podstawowe wartości zanikają trzeba nam takich właśnie wzorców. Nie mówię tu o tym, żeby trwać w nieszczęśliwym małżeństwie bo się przysięgało, ale o tym zeby podejmować dojrzałe decyzje i nie ranić ludzi dookoła.

ocenił(a) serial na 5
Pulcia_1990

Bardzo trafiony komentarz. Sam liczyłem, że w ostatnim odcinku w końcu główna bohaterka nauczy się, że musi, jak to teraz właściwie zostało ujęte, podejmować dojrzałe decyzje i każdy etap życia ma do zaoferowania co innego. Tymczasem bardziej nie dało się już zepsuć tego zakończenia.

ocenił(a) serial na 10
VitoCascioFerro666

Dokładnie samo zakończenie mnie tak zniesmaczyło że zaluje calego serialu. Bo niema morału, niby wnioski można wyciągnąć ale na końcu wszystko się psuje.
Rozwalanie rodziny też powinni wziąć pod uwagę, szczególnie w argumentacji Brada nie było widać w ogóle troski o rozwalanie rodziny.

Sienio48

Jak on miał mieć troskę o rozwalenie rodziny? On nie planował przyszłości z nią i był typowo toksycznym partnerem. Ich rodzaj "miłości", to taki jak przedstawiony w Titanicu z di Caprio. Każdy rozsądny człowiek wie, że gdyby dopłynęli do celu, to Rose by wyszła za Cala, a Jack by dostał kopa w 4 litery.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones