Sex Life
powrót do forum 1 sezonu

Miłe zaskoczenie

ocenił(a) serial na 8

Po komentarzach spodziewałam sie czegos dennego z głównym motywem sexu. Fakt, tego serialu nie brakuje ale w tle mamy rozterki kobiet, które towarzyszą nam na codzien. Mysle ze mężczyźni maja problem z tym serialem,bo wielu z nich nie zdaje sobie sprawy ile ich żon musi sie codziennie zmagać wyborem pomiędzy zyciem rodzinnym a spelnianiem swoich oczekiwan seksualnych. Uznajmy ze tylko ja mam takiego pecha i otaczaja mnie takie kobiety ale wiekszosc z nich w dlugoletnim zwiazku z dziecmi nie ma szalonego sexu pelnego pozadania. Psychologia nawet mowi, ze bardzo trudne jest miec w mężu przyjaciela i świetnego kochanka jednoczesnie. O ile zrozumiale jest kiedy to mezczyzna ma wysokie potrzeby to z kobietami juz ciężej z wyrozumiałością. Serial fajnie obrazuje jak ciężkie jest to dla obu stron. Zadna tak naprawde nie jest winna, tylko po prostu sa do siebie nie dopasowane. Nawet od idealnych mężów uciekają żony i nie jest to nic nowego. Zeby nie generalizowac to samo sie tyczy mężczyzn uciekajacych od idealnych żon z dziećmi, tych tez przeciez nie brakuje. Ja polecam :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones