Sex Life
powrót do forum 1 sezonu

Myślę że każda z kobiet , która przeżyła i poznała co to znaczy ogień , pożądanie i dziki seks , tęskni do tego ... tęskni sie do życie na krawędzi do przygody ... do żądzy. Myślę że mając uporządkowane życie , które jest stabilne i proste , daje poczucie komfortu , tęskni się za tym co było , za tym facetem nawet jeżeli toksycznym ... wiem to po sobie , film w 100 % o mnie

ocenił(a) serial na 10
sieradzkamadzia

Zgadzam się z tobą 

sieradzkamadzia

Podsumowanie większości komentarzy - istnieje coś takiego jak otwarty związek. Ludzie - nie duśmy w sobie swoich pragnień, nikt nie będzie żył 2x.

sieradzkamadzia

Mam bardzo podobną refleksję, po obejrzeniu kilku odcinków.

sieradzkamadzia

wiem co to ogień i pożądanie, ale trzeba być mega nudną i pustą osobą żeby nie umieć żyć bez niego, żeby o nim pamiętać, jeśli wybierze się życie w którym go nie ma.
Nikt nie każe się żenić, rodzić dzieci.

sieradzkamadzia

Jak dla mnie bardzo prosty film. Fundament poprzedniego związku był oparty na dzikim seksie, a obecnego na dzieciach i spokojnym życiu beż wrażeń. Ona ewidentnie woli ten pierwszy fundament i tyle. Co tu drążyć.

sieradzkamadzia

wy to kochaaacie, żeby was nie brać na poważnie XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones