Sex Life
powrót do forum 1 sezonu

Serial opowiadający o tym jak można zepsuć całkiem dobre małżeństwo, szkoda tylko że najbardziej cierpią na tym dzieci. Bohaterka za to mogłaby walczyć o miano dzbana roku.
- kto prowadzi pamiętnik na laptopie i nawet sobie nie założy hasła, wiedząc ze mąż sobie to kiedyś przeczyta i dowie się jaki jest beznadziejny w łóżku,
- złoty dzban za to że Billie każdemu spowiada się czy znajomym z przedszkola czy osobom postonnym o tym że chciałaby przelecieć swojego byłego, a potem wielka pretensja że miały ją za wariatkę, ja bym poszła za ciosem i jeszcze zadzwoniłabym do matki Coopera :)
- "muszę walczyć o moje małżeństwo", "dzieci są najważniejsze", a na końcu leci do byłego z tekstem "Nie zostawię męża ale mnie zerżnij" Ludzie!

Mąż to wiedział bo miał włączoną lokalizację więc miał czarno na białym gdzie ją powiało, nie jestem za przemocą w związku ale ja na miejscu Coopera to bym chyba jej przyje**ł ostro a potem wyrzucił za drzwi...

loczek0660

Taką babę należy przepędzić na cztery wiatry, ale najpierw bezwarunkowo odebrać jej dzieci - nie zasługuje na to, żeby być ich matką. A kochanek, no cóż - najpierw skuć mordę, potem obciąć co nieco i sprawa załatwiona ;)

loczek0660

Niesamowicie płytkie było zakończenie całej tej historii. Zdawać by się mogło, że się ocknęła, a tu jeb ostatnie 5 minut rozjeba*o system. Nie dość, że ta pobiegła do byłego z takim tekstem to jeszcze w międzyczasie ten zadzwonił do swojej napalonej na niego szefowej o_O Mega rozczarowujący zwrot akcji :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones