PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685069}

Sense8

7,9 36 693
oceny
7,9 10 1 36693
6,7 3
oceny krytyków
Sense8
powrót do forum serialu Sense8

Pierwszy sezon bardzo ładnie nakreślił wszystkie sylwetki.Pochodzenie,uczucia,motywacje,pragnienia każdego z osobna,które nagle konfrontują się z nową świadomością psychofizyczną i przynależnością do jakiejś grupy.
Mam nadzieję,że w drugim sezonie bracia,upss,rodzeństwo Wachowscy rozwiną skrzydła i pokażą na co ich stać....

ocenił(a) serial na 8
brunus

Właśnie właśnie trzeba się przestawić, że już nie bracia a rodzeństwo. A mnie się wydaje, że już pokazali na co ich stać i, ups!, nie zapominajmy o Michale (Michael Straczynski przedstawiany jest jako współtwórca). Niech się to nadal rozwija w dobrym kierunku, bo serial oglądało się prawie przyjemnie, pomimo scen odważnych :)

ocenił(a) serial na 10
JOANNA108

przestawić to już się trzeba było ładnych parę lat temu xd

JOANNA108

już nie bracia ani nawet rodzeństwo, teraz to siostry

ocenił(a) serial na 10
brunus

wiadomo kiedy będzie drugi sezon? oglądnęłam w 2 dni, miazga :)

ocenił(a) serial na 8
asmena

Jeszcze nic nie wiadomo o drugim sezonie...Mam nadzieję,że zrobią gdyż ma ogromny potencjał...

ocenił(a) serial na 10
brunus

też mam taką nadzieje:) na początku trochę mnie denerwowało że akcja tak wolno się rozwija, ale dzięki temu potem dobrze zna się poszczególne postaci i teraz chce więcej... przypadkiem trafiłam na ten serial- najlepszy przypadek serialowy roku :)
dzięki za odpowiedź

asmena

2 sezon powróci w przyszłym roku... dokładnie latem. To już informacja potwierdzona...

ocenił(a) serial na 8
Bee_Jay_2

Sorry, ale gdzie potwierdzona?

ocenił(a) serial na 10
Bee_Jay_2

Lato się skończyło, a drugiego sezonu nie ma.

ocenił(a) serial na 10
Mateusz_Czeronko

http://naekranie.pl/aktualnosci/sense8-2-sezon-dopiero-w-2017-roku-765022
:,(

ocenił(a) serial na 7
brunus

To mnie uspokoiłaś, bo już myślałem, że Wachowskim zabrakło wachy pod koniec s01e12 a to zwykły cliffhanger :)

ocenił(a) serial na 2
brunus

Bosz...

brunus

też dałem 8 zobaczymy co pokaże 2 sezon jak będzie do dupy to daje 5 ;x mam nadzieje ze jakieś tajemnice i wiecej akcji bedzie bo powieje lipa ;s

koziol3k

Serial długo się rozkręca, ale patrząc na dość mocno poruszaną tematykę LGBT, w ogóle odmienności i zrozumienia innych, to wydaje mi się, że w drugim sezonie nie ma co liczyć na większe przyśpieszenie akcji. Raczej dalej będą powoli rozwijać to co było w pierwszym sezonie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones