PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685069}

Sense8

7,9 36 697
ocen
7,9 10 1 36697
6,7 3
oceny krytyków
Sense8
powrót do forum serialu Sense8

Karaoke mnie rozbroiło! :D Dobra piosenka, dobrze wpleciona aż się chciało podrzeć ryja. :D Póki co serial na 9/10.

ocenił(a) serial na 6
Assassinek

Potem są jeszcze co najmniej dwa momenty oparte na podobnej zasadzie. Przynajmniej równie niezwykłe.;)

Doszedłeś do któregoś już?

_Garret_Reza_

Zaliczony cały sezon - już nie mogę się doczekać drugiego ... :)

ocenił(a) serial na 8
Assassinek

serial na początku był dla mnie mocno średni ale po tym karaoke jakby wszystko się zmieniło ... tą scene na yt mogę oglądać po kilkanaście razy ;d

ocenił(a) serial na 10
shadow87

od 5 dni słucham tylko tej piosenki i oglądam ta scenę :D

ocenił(a) serial na 8
Assassinek

Mam dokładnie takie samo odczucie. Do sceny z karaoke serial był intrygujący i naprawdę niezły, ale po tej scenie już wiedziałem, że mam do czynienia z arcydziełem (oczywiście w swoim gatunku). Ta scena jest tak uczuciowa, tak pięknie nakręcona i po mistrzowsku zmontowana, że aż ciarki przechodzą !

gepard_3

Karaoke, orgia, koncert w filharmonii. Te trzy sceny utkwiły mi w pamięci. Wylewało się z nich tyle emocji i uczuć, że wzniosły serial na zupełnie inny poziom. Świetnie powiedziane, montaż taki, że aż ciarki przechodzą.

ocenił(a) serial na 9
Assassinek

Mam to samo scena z karaoke mnie rozbroiła, od tego momentu pokochałem ten serial.

ocenił(a) serial na 8
Assassinek

Właśnie obejrzałem i mało z kanapy nie spadłem. Nie dość, że wykopali rewelacyjny hicior z lat '90 o którym dawno temu zdążyłem zapomnieć, to wpletli go w film w sposób wybitny. Prawdziwy majstersztyk, genialnie odegrane sceny i piosenka idealnie wpisująca się w wydarzenia.

Assassinek

Jak Wolfgang stanął na parterze i miał zacząć coś śpiewać, to myślałem, że będzie to typowa, żenująca scena, okazało się jednak zupełnie inaczej :)

ocenił(a) serial na 9
nawisher

Wolf i Kala dali czadu w tej scenie, a Kala... Kala wyglądała jak bogini :)

ocenił(a) serial na 9
Assassinek

Racja, scena absolutnie wyjątkowa jak i cały odcinek, na razie najlepszy który oglądałem. Mi podobała się również scena w stylu bollywood, jak Kala i jej mąż tańczą na weselu, w ogóle świetny soundtrack jak na serial , podoba mi się nawet muzyka klubowa, której nie jestem wielkim fanem ;)

Assassinek

Hahah, miałem taką samą chęć by powyć do tej piosenki i tak też było :D Ogólnie muzyka fajnie dobrana do scen, dobrze buduje atmosferę, emocje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones