PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685069}

Sense8

7,9 36 697
ocen
7,9 10 1 36697
6,7 3
oceny krytyków
Sense8
powrót do forum serialu Sense8

Dla mnie najlepsza Lito vs Will s01e12

Will: Do I know you?
Lito: (niewinny uśmiech)Yeah. We had sex.
Will: Uh... oh, hey! That was...
Lito: Very special
Nomi im przerywa :D

tito876

The problem is honey that you don't have a cock :D

Ale ta Twoja chyba lepsza :D

tito876

dobre jest jeszcze to jak Lito i Suna mają razem dolegliwosci okresowe, Lito jedzie samochodem jak baba w okresie, płacze lamentuje gada z tym swoim przez telefon nagle widzi Sun

Lito: Hernando, there's a crying Korean woman...
Sun: I'm not crying.
Lito: Okay. There's a Korean woman who's not crying just like how I'M NOT SCREAMING!


ocenił(a) serial na 10
greg_vvv

w ogóle dobre jest to jak się rodzi a wszyscy oglądają telenowele :D

ocenił(a) serial na 10
tito876

Scena orgii po ktorej murzynkowi stanal i mysli, ze to od ogladania filmow z Van Dammem, oraz jego wycieczka z kumplem do sklepu Pana "wypie.rdalaj"

ocenił(a) serial na 10
tito876

pare razy przewijalem zeby to obejrzec :D:D

ocenił(a) serial na 10
tito876

tez pary razy obejrzane swietna scena na koniec sezonu :D

ocenił(a) serial na 10
owoce666

Myślę że nie ma jednej najlepszej,wszystkie były do granic możliwości świetne.Dawno nie oglądałam tak świetnego serialu.Co sekunda zmiana emocji...dla mnie rewelka.

laura3756

Najlepsza akcja jako całość, to moment karaoke. Popłakałem się, dreszcze na całym ciele, najlepszy fragment serialu, najlepszy fragment ze wszystkich seriali jakie widziałem. Obejrzałem cały sezon jednej nocy. Kilka dni temu. Zakochałem się, oglądam dziś drugi raz całość.

ocenił(a) serial na 8
35_535

Chyba muszę się zgodzić co do tejże sceny.

ocenił(a) serial na 10
tito876

Te smieszne momenty sa inteligentnie wplecione w calosc :D a w tej konkretnej rozwalil mnie lito ze swoim spojrzeniem i will ze zmieszaniem :D

ocenił(a) serial na 10
tito876

przewijane po x razy, ta scena jest genialna

tito876

Nie pamiętam kto pytał Dani ale było to w stylu:
-What you did to him?
- I fu*ked his best friend.

Wygrało.

35_535

Hernando i Lito ;)

ocenił(a) serial na 9
tito876

A ja bardzo lubię moment w finale, kiedy Will musiał dowiedzieć się, w którym pokoju leży Riley i pomagał mu w tym Lito, bajerując biedną pielęgniarkę. Nie wiem czemu, ale bardzo śmieszyła mnie ta scena:D

ocenił(a) serial na 9
tito876

mnie niestety najbardziej rozśmieszył załamany Lito z ciągłym telefonowaniem do Hernando i za którymś telefonem z kolei poleciał tekst "Hernando, it's me. Please call me back, I lost a flip-flop.." ;d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones