See (2019-2022)
See: Sezon 3 See Sezon 3, Odcinek 8
Odcinek See (2019-2022)

Widzę cię

I See You 1h
6,4 134
oceny
6,4 10 1 134
See
powrót do forum s3e8

Niestety twórcy na trzeci sezon ewidentnie nie mieli pomysłu, absurdy jakie dzieją się w prawie każdym odcinku przyprawiają o bóle głowy, ostatnie godziny ogląda się z zażenowaniem lub śmiejąc się na głos z biegu wydarzeń. Pomysł Kofuna w ostanim odcinku jest idiotyczny, na dodatek jego matka też dostała chwilowej głupoty i zamiast przemówić mu do rozsądku wypytuje czy jest pewien bo nie będzie odwrotu. Oczywiście nietrafionych pomysłów jest znacznie więcej. W tym sezonie postacie teoretycznie nie widzą ale w praktyce walczą tak jakby wszystko widziały, co dodatkowo wybija z tego świata. Mam nadzieję, że kolejny sezon nie powstanie bo najprawdopodobniej twórcy dalej chcieliby podążać za nie najlepszymi decyzjami.

ocenił(a) serial na 5
Mateusz_Mikolaj

tak kolejny sezon nie powstanie , pewnie gdyby miał powstać inaczej by się skończył ,do tego trzeba dodać laskę od Tamuda która słyszała odgłosy nawet w tunelach niczym superman .. dodatkowo uciekająca była królowa która całe życie spędziła w królestwie nie mając potrzeby zdobywania umiejętności przetrwania na zewnątrz ,potrafiła sama uciec do lasu przetrwać w nim i jeszcze wrócić ..... oczywiście nie mogło się obyć bez bohaterskiej śmierci (bezsensownej) Baby vossa . Ogólnie sam pomysł na serial fajny i świat w nim przedstawiony ale totalnie absurdalny i dziwi tak wysoka ocena : ślepi sa w stanie zbudować katapultę wysoką na kilka metrów !!!!!!!!!! żenada

ocenił(a) serial na 8
Tibn

Po 1: Nie ślepi tylko niewidomi
Po 2: Laska od Tomuda była Superwoman
Po 3: Spoko serial, świetny temat.
A po 4: Skoro dotarłeś tak daleko to znaczy że się podobało.

ocenił(a) serial na 5
jakub1602

jak zaczynam oglądać serial to staram się go zakończyć i bardzo fajnie że zrobili aż tylko 3 sezony , oni tak samo byli niewidomi jak i ślepi , jak chciałeś zabłysnąć to trzeba było się brokatem posypać

ocenił(a) serial na 8
Tibn

Generalnie to widzące dzieci produkowały bomby. Nigdzie nie było powiedziane kto skonstruował katapulty, czemu sobie nie możesz dopowiedzieć że i katapulty skonstruowały widzace dzieci ? Tak, niewidomi je obsługiwali, ale wykonanie mogło być tych widzacych

ocenił(a) serial na 5
Anka_Majo

weź ty już się lepiej człowieku nie wypowiadaj i nie ośmieszaj

ocenił(a) serial na 8
Mateusz_Mikolaj

Dla mnie największe głupotki to ile oni "słyszą", a dokładniej jak walczą (nie ciągle ale jednak). W pewnych momentach widomi by się nie powstydzili. Trochę odpłynęli z tym "słuchem" ale nadal serial bardzo przyjemny.

Sharimsejn

Musieli podkręcić niektóre aspekty, bo inaczej 95% sytuacji w tym serialu nie miałaby prawa bytu. Jest to sci-fi wiec de facto tylko wyobraźnia ograniczała twórców. Ja podszedłem do tego serialu ze sporym dystansem żeby mieć dobrą rozrywkę z oglądania. Dobrze, że zakończyli produkcje na 3 sezonach, jakos wszystkie wątki zostały podomykane.

ocenił(a) serial na 4
conradez

Wręcz przeciwnie. W SF twórców powinna ograniczać logika i przynajmniej podstawowa zgodność z prawami fizyki i nauki w ogóle. Jeśli coś poza naszą obecną wiedzę lub technologię wykracza, to powinno być zrobione "prawdopodobnie".
Tylko wyobraźnia to w fantasy, bo tam każdą bzdurę można wytłumaczyć magią.

użytkownik usunięty
Sharimsejn

Od ok 500 lat ludzkość nie widzi więc narząd słuch ewoluował. Również przyczyna utraty wzroku o której nie wiemy, mogła spowodować polepszenie słyszenia. Jakaś mutacja genetyczna.

ocenił(a) serial na 1
Mateusz_Mikolaj

Dziękuję za Twój komentarz. Uratowałeś mi cenny czas z życia . Jestem po pierwszym odcinku Se01 i zastanawiam się skąd tak wysoka ocena? Przecież każdy normalny, umiejący logicznie myśleć człowiek nie weźmie tego scenariusza na poważnie. Myślałem że coś potem lepiej będzie ale słabe to i to bardzo

Mateusz_Mikolaj

Trzeci sezon to po prostu eksplozja głupoty... Cholernie ciężko było mi dobrnąć do końca w sumie zajęło mi to dobrych kilka miesięcy, a dobrnąć chciałem tylko aby zamknąć to cóś. Pierwszy sezon spoko, drugi bardzo dobry, 3 to dno, festiwal debilizmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones