PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=839647}

See

7,4 8 150
ocen
7,4 10 1 8150
See
powrót do forum serialu See

Nie polecam

ocenił(a) serial na 1

Wyjątkowo drogi pomysł na wydanie olbrzymiej kasy w oprawie z ciekawego pomysłu w filmie post katastroficznym na przedstawienie murzyna który robi dziecko białej kobiecie, wychowywać musi ten drugi a do tego inna biała odrzucona chce się zemścić na czarnym lowelasie.
Wszyscy są ślepi tylko murzyn ma wzrok i jego potomkowie z białymi kobietami .
Myślę że są tańsze sposoby na wytłumaczenie białym kobietom i ich czarnym dzieciom gdzie się podział ich ojciec murzyn.

ocenił(a) serial na 1
kattol

Dla mnie wystarczająca była walka w pierwszym odcinku. Walczące między sobą dwie bandy ślepców, parodia. Serial tragiczny, nie wiem jak to coś mogą porównywać z GOT.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kattol

Ten mudzyn był jednak antagonistą.  Później się okazuje, że są też i biali widzący. Film jest z gatunku science fiction, kreauje wizję przyszłości po skutkach nieznanego wirusa. Tematyka postapokalipsy. Nie jest to film historyczny więc na luzie można go oglądać. Czysta fantastyka i fikcja. Na planetę malp też się obraziliscie? Do filmu trzeba podejść jak do Star treka lub gwiezdnych wojen.

ocenił(a) serial na 1
michalnachi

Nic nie poradzę że dziś każdy stara się ukryć w filmie przekaz polityczny .
Masz rację że powinien to byś jednak film lekki i prosty,rozrywkowy, w swoim przekazie.

ocenił(a) serial na 9
michalnachi

Świetna reakcja. Dzięki, że ktoś tu jest po prostu kochającym Kino Widzem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 6
kattol

Jest w tym serialu ogrom absurdów i braku logiki, ale ten komentarz bije je wszystkie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones