PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=793734}

SMILF

6,3 690
ocen
6,3 10 1 690
SMILF
powrót do forum serialu SMILF

Dosyć pikantny serial

ocenił(a) serial na 9

chociaż niektórym może wydać się nadto obsceniczny i ogólnie "mało śmieszny", myślę że zdania będą bardzo podzielone. Z takich "wyzwolonych" to "Better Things" bardziej mi pasuje, ale ten też będę oglądać

ocenił(a) serial na 2
mitrus80

Pikantny, pikantny i aż zdziwiony jestem że na HBO emitują to porannymi porami. Jak widać nowoczesność. Seks i golizna z rana jak śmietana. Chyba że jakaś ocenzurowana wersja jest na HBO, bo tak też może być chociaż wątpię.

ocenił(a) serial na 9
DaveDovah1993

nie wiem czy cenzurują (w co wątpię) bo nie oglądam w tv, ale jeżeli puszczają to przez dzień to pora nieodpowiednia

ocenił(a) serial na 8
mitrus80

wpadłem na ten wątek bo lubię smilf, dzięki za wzmianke o better things rzeczywiście super!!;)

tao123

Po zobaczeniu 2 odc na bank nie można emitowac ranooooi xd zapowiada sie całkiem nieźle :)

ocenił(a) serial na 7
mitrus80

Ten serial to niezły rozweselacz. Dawno cośnie wywołało reakcji jakie miałem podczas oglądania (a dopiero dwa odcinki) - ogladam online.

ocenił(a) serial na 9
xsound

następne 2 jeszcze lepsze ;-) objawienie sezonu, świetna zabawa, ja też online cisnę ;-D

mitrus80

Zapowiedź drugiego sezonu!
https://www.youtube.com/watch?v=IDJWpjh7-Ms
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

ocenił(a) serial na 9
Falkor1

czekam!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones